اخبار سیاسی

زبان جدید تظاهرات تایلند: اشاره دست ها (

در علائم دستی تظاهرات تایلند، اگر انگشتان بالای سر گرفته شوند معترضان به چتر و اگر دست ها به صورت چسبیده بالای سر گرفته گردد، معترضان به کلاه برای حفاظت از سر احتیاج دارند.

7 آبان 1399

تجهیزات بومی پیشرفته شبکه ملی اطلاعات معرفی شد

به گزارش خبرنگاران، این نمایشگاه صبح امروز دوشنبه در مراسمی با حضور محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و ابوالحسن فیروزآبادی دبیر شورای عالی فضای مجازی برای مدت دو روز در پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات افتتاح شد.

5 آبان 1399

آیا وزیر خارجه سوئیس حامل پیامی از سوی آمریکا است؟

یک کارشناس مسائل استراتژیک معتقد است که ترامپ به دنبال واسطه تراشی برای کاهش تنش با ایران است چراکه نگران انتخابات است.

3 آبان 1399

صورت دریافت چهار اقدام برای ورود گردشگری کشاورزی به فاز اجرا

ایرنا/ براساس آخرین اخبار واصله، صورت دریافت چهار اقدام برای ورود گردشگری کشاورزی به فاز اجرا مشاهده می گردد.

30 مهر 1399

ژنو و مسکو به زودی میزبان مذاکرات صلح قره باغ

وزیر خارجه فرانسه در سخنرانی در برابر کمیته امور خارجه در مجمع ملی این کشور گفت، مذاکرات در مورد قره باغ در ژنو فردا و پس از آن مذاکراتی در مسکو در روز دوشنبه برگزار خواهد شد.

25 مهر 1399

5 مگاترند آینده فضای مجازی دنیا را تغییر می دهد

محمدحسین کاشی در گفتگو با خبرنگاران، با اشاره به موضوع حکمرانی در فضای مجازی و لزوم پرداختن کشور به این مفهوم گفت: حکمرانی در اصطلاح به سیستمی برای مدیریت یک پدیده در بالاترین سطح ممکن گفته می شود که بتوان روی یک محیط با بالاترین مکان و ابزار مدیریت،...

23 مهر 1399

دومین محموله کمک های ایران به قرقیزستان ارسال شد

وزارت امور خارجه قرقیزستان گفت که ایران چند محموله کمک های بشردوستانه به این کشور برای مبارزه با کرونا ارسال کرده است.

23 مهر 1399

تشخیص تخلفات علمی در کارگروه های اخلاق پژوهشی، صدور حکم در دستگاه های ذیصلاح

مدیرکل دفتر برنامه ریزی و سیاست گذاری پژوهشی وزارت علوم تصویب 4 سند مصوب و راه اندازی کارگروه های اخلاق پژوهشی در وزارتخانه علوم و دانشگاه ها را از اقدامات صورت گرفته برای مقابله با تخلفات علمی دانست و گفت: برای این منظور علاوه بر تشکیل کارگروه اخلاق...

20 مهر 1399

کارشناس روس: دولت پنهان آمریکا برای تخریب فرایند صلح افغانستان کوشش می نماید

در حالیکه اختلافات داخلی آمریکا برای خروج از افغانستان تشدید شده است، کارشناسان می گویند که تبلیغات مشکوک درباره پاداش به طالبان برای کشتن نیروهای آمریکایی کوشش دولت پنهان آمریکا برای تخریب فرایند صلح افغانستان است.

17 مهر 1399

خبرنگاران سناتور دموکرات: ترامپ جان میلیون ها نفر را به خطر می اندازد

تهران- خبرنگاران- سناتور الیزابت وارن با انتقاد از عملکرد دولت ترامپ در نزدیکی برگزاری انتخابات ریاست جمهوری گفت: ترامپ به خاطر منافع سیاسی جان میلیون ها نفر را به خطر می اندازد.

16 مهر 1399

دادگاه ترور رفیق الحریری سیاسی است نه حقوقی

به گزارش خبرنگاران به نقل از اسپوتنیک، عمار بلال عضو اداره قانون گذاری در وزارت دادگستری سوریه اعلام نمود که نتایج تحقیقات دادگاه آنالیز ترور رفیق الحریری نخست وزیر اسبق لبنان بر اساس ادله و شواهد کافی مبتنی نشده است.

14 مهر 1399

خبرنگاران عمران خان از دفع فتنه خارجی علیه وحدت اسلامی در پاکستان گفت

اسلام آباد - خبرنگاران - نخست وزیر پاکستان گفت: آژانس های امنیتی این کشور طرح خارجی برای تخریب وحدت اسلامی و ترور روحانیون شیعه و اهل تسنن در پاکستان را شناسایی و خنثی کردند.

12 مهر 1399

سرلشکر موسوی: آزادگان در غربت و مظلومیت، پرچم اقتدار جمهوری اسلامی بودند

فرمانده کل ارتش در ملاقات با تعدادی از آزادگان، گفت: آزادگان در دوران اسارت، سربلند ماندند و نماد عزت و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بودند.

11 مهر 1399

کابل گروه جدیدی از زندانیان طالبان را آزاد کرد

به گزارش خبرنگاران، طلوع نیوز افغانستان به نقل از یک منبع وابسته به شورای امنیت ملی این کشور، نوشت: دولت کابل به امید آغاز مذاکرات بین الافغانی، 50 زندانی دیگر طالبان را آزاد کرده که برخی از آنها جرایم سنگینی داشته اند.

11 مهر 1399

هرگونه حمایت نظامی از ارمنستان یا آذربایجان به تشدید تنش منجر می گردد

سخنگوی کرملین شبانگاه سه شنبه به وقت تهران ضمن توصیه به آذربایجان و ارمنستان برای بازگشت به میز مذاکره، از دیگر کشورها خواست که با دخالت در این ماجرا بر تنش ها دامن نزنند.

9 مهر 1399

جهانگیری: نظام بانکی تمرکز جدی بر رونق بخش مسکن داشته باشد

معاون اول رئیس جمهور بر تمرکز جدی نظام بانکی بر رونق بخش مسکن تاکید نمود و گفت: فعال شدن بخش مسکن می تواند در میزان سرمایه گذاری و جهش فراوری اثرات مثبت به همراه داشته باشد.

8 مهر 1399

خبرنگاران نامگذاری کتابخانه ای به نام روح الله رجایی در آستانه روز خبرنگار

تهران- خبرنگاران- در آستانه 17 مرداد روز خبرنگار و با هدف تکریم خبرنگاران انقلابی و جهادگر عرصه رسانه، نهاد کتابخانه های عمومی کشور کتابخانه ای را در تهران به نام روح الله رجایی نامگذاری می نماید.

2 مهر 1399

پکن: آمریکا دانشجویان و محققان چینی را آزار می دهد

سخنگوی وزارت خارجه چین گفت که واشنگتن اقدام به آزار و بازداشت عمدی محققان و دانشجویان چینی می پردازد.

2 مهر 1399

روایت الیور استون از سیاست در آمریکا ، مجبور نیستیم باور کنیم

کارگردان سرشناس آمریکایی با تاکید می گوید ولادیمیر پوتین نقشی در انتخابات ریاست جمهوری سال 2016 آمریکا نداشت و همه این جنس حرف ها صرفاً در راستای جنگ سرد با هدف فروش سلاح مطرح می گردد.

1 مهر 1399

9 سال حبس برای تفنگدار سابق آمریکا در روسیه

سفیر آمریکا در روسیه حکم 9 سال حبس برای یک تفنگدار سابق آمریکایی را از سوی دادگاهی در روسیه محکوم کرد و آن را نمایشی پوچ خواند.

31 شهریور 1399
تعداد: (64)