سلامتی و پزشکی

معجزه جوانه گندم برای مو

جوانه گندم یکی از مکمل های غذایی است که دارای ویتامین هایی همچون B، E و... است. از جوانه گندم برای مو به تازگی استفاده های فراوان می شود.

11 آذر 1399

رادیو دراما آغاز به کار می کند

مراسم رونمایی از رادیو دراما با 15 نمایش رادیویی در پردیس تئاتر تهران برگزار می شود.

10 آذر 1399

خبرنگاران واشنگتن پست:کارزارهای انتخاباتی ترامپ به محل شیوع کرونا تبدیل شده اند

تهران- خبرنگاران- مطالعات جدید دانشگاه استنفورد نشان می دهد که کارزارهای انتخاباتی ترامپ به محل شیوع کرونا تبدیل شده اند و تا کنون 30 هزار نفر به علت حضور در این کارزارها به کرونا مبتلا شده اند.

9 آذر 1399

فاضلی: به مردم حق می دهم اما کارنامه ام قابل دفاع است

تهران (پانا)-سرمربی نساجی قائمشهر درباره آخرین شرایط این تیم پس از انتخاب به عنوان سرمربی شرح داد.

6 آذر 1399

سردار مهری: سربازان وظیفه نیمی از توان دفاعی و امنیتی کشورند

رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا با اشاره به کوشش شبانه روزی نیروی انتظامی در برقراری سلامت و امنیت در کشور، گفت: بیش از 50درصد توان دفاعی و امنیتی کشورمان توسط سربازانِ عزیزِ وظیفه انجام می گیرد.

4 آذر 1399

برگزاری اختتامیه جشنواره سلفی 20 به زمان دیگری موکول شد

با توجه به تعطیلی بسیاری از مشاغل، تشدید و تمدید محدودیت های تردد و تجمع توسط ستاد مقابله با کرونا، اختتامیه جشنواره فیلم کوتاه سلفی 20 موقتا لغو شد.

3 آذر 1399

ترامپ: فقط با تقلب گسترده می بازم

فارس نوشت: رئیس جمهور آمریکا در سخنرانی انتخاباتی خود در پنسیلوانیا گفت که تنها راه باخت وی در انتخابات ریاست جمهوری سه شنبه هفته آینده تقلب گسترده است.

2 آذر 1399

خطرناک ترین ماه کرونا در ایران ، نمای ماهانه از دوربین 4 متغیر

خبرنگاران : آمار ماهانه کرونا نشان می دهد ماه مهر رکورد قرمزترین و سیاه ترین ماه کرونایی را داشته است. اما تحلیل فرایند ماهانه حاوی نکاتی دقیقتر از فرایند این بیماری در کشور بوده است.

1 آذر 1399

تخت روانچی: یکجانبه گرایی آمریکا حاکمیت قانون بین المللی را به خطر انداخته است

نماینده دائم ایران در سازمان ملل متحد، رهیافت یکجانبه گرایانه آمریکا را خطری برای حاکمیت قوانین بین المللی دانست و از رویکرد دوگانه و غیرصادقانه بعضی کشورها در مبارزه با فساد انتقاد کرد.

30 آبان 1399

پلیس فتا: والدین نگران مومو نباشند

رئیس مرکز تشخیص و پیشگیری از جرایم سایبری پلیس فتا ناجا با اشاره به ارسال کلیپ های مومو برای برخی کاربران به خصوص دانش آموزان گفت: والدین در این خصوص دقت بیشتری داشته باشند و تهدیدات ارسال کنندگان کلیپ های مومو را جدی نگیرند و استرس و اضطراب به فرزندان...

29 آبان 1399

چطور به آدم هایی که استرس ناشی از ماسک زدن پیدا می کنند، کمک کنیم؟

در خیابان و محل کار به وفور کسانی را می شود دید که ماسک نمی زنند. غالبا وقتی این دسته از آدم ها را می بینیم، ناراحت می شویم و از خودمان می پرسیم که چرا باید یک دسته از مردم، کاری برخلاف اصول علمی بکنند و از نظر اجتماعی این همه بی مسئولیت باشند و سلامت خود...

28 آبان 1399

افزایش ابتلاهای خانوادگی به کرونا در کشور ، پیش از بدحال شدن، به مراکز درمانی بروید

معاون درمان وزیر بهداشت با اشاره به بهبود شرایط پذیرش بیماران کرونا در بیمارستانها و ظرفیت های ایجاد شده در این زمینه، در عین حال تاکید کرد که بیماران دارای علامت، قبل از بدحال شدن جهت درمان به بیمارستان مراجعه کنند.

28 آبان 1399

بهداشت روان و کلاس های مجازی

باید به دانش آموزان تبیین کرد که آموزش مجازی یکی از انواع آموزش است و اگرچه در حال حاضر او مجبور به چنین آموزشی است اما در گذشته بعضی از همین طریق به آموزش می پرداختند.

27 آبان 1399

شب اهریمنی تاریخ

سووشون یک اتوپیای فردی است که جمعی می گردد تا موتور حرکت تاریخ را روشن کند. بسیاری بر این باورند که زری، قهرمان داستان سووشون همان سیمین دانشور است و یوسف گرته برداری شده از شخصیت جلال آل احمد. بسیاری که با آل احمد سَر عناد دارند، اینجا نیز با محکومیت...

24 آبان 1399

نتیجه پیامک بازی در زمان رانندگی

پژوهشگران با استفاده از شبیه ساز رانندگی نشان دادند که خواندن و نوشتن پیام کوتاه در زمان رانندگی باعث کاهش عملکردهای رانندگی مثل انحراف عرضی خودرو و افزایش زمان واکنش، و افزایش سطح بارکاری می شود.

24 آبان 1399

الزام شورای ملی سالمندان برای تهیهلایحه حمایت از سالمندان ظرف 3 ماه

وزیر رفاه با اشاره به مصوبات جلسه دهم شورای ملی سالمندان گفت: در جلسه امروز به دبیرخانه شورا تکلیف شد که ظرف مدت سه ماه چارچوب لایحه قانونی جامع حمایت از سالمندان و موضوع سالمندی را تهیه کند تا به تصویب شورای ملی برسد و با تایید هیئت وزیران به مجلس شورای...

22 آبان 1399

آیا ترامپ کرونا را به تیم حفاظتی خود انتقال داده است؟

ایرنا نوشت: ترامپ در حالی روز گذشته با نقض دستورالعمل های بهداشتی با سوار بر ماشین میان حامیان خود رفت که سرویس مخفی آمریکا از سرنوشت شرایط سلامت تیم حفاظتی ترامپ که همراه وی بوده اند خودداری می نماید.

20 آبان 1399

آغاز فعالیت 40 پزشک متخصص جدید در قم

قدیر گفت:40 پزشک متخصص جدید در قم فعالیت خود را در مراکز درمانی دولتی آغاز کردند تا به کمک کادر درمان بیایند.

20 آبان 1399

اخبار کرونا در چند خط ، بقای 9 ساعته ویروس روی پوست انسان

شمار مبتلایان به ویروس کرونا در سراسر دنیا کم کم به عدد 36 میلیون نزدیک می گردد.

18 آبان 1399

طرز تهیه سرکه سیب خانگی؛ یک معجون لاغری

بعد از 3 تا 7 روز مگس سرکه جذب بوی میوه شده و درون سرکه تخم گذاری می نماید. این امر باعث ترش و تیز شدن سرکه می گردد.

16 آبان 1399
تعداد: (89)