طراحی گرافیکی و چاپ

پرس: امباپه؟ سعی می کنیم بهترین بازیکنان را به رئال مادرید بیاوریم، با دولتی شدن باشگاه ها خواهم جنگید

رئیس باشگاه رئال مادرید مخالف وابسته شدن باشگاه ها به دولت هاست و نسبت به جذب کیلیان امباپه در تابستان آینده ابراز خوشبینی کرد.

1 دی 1400

مقاله: تور فرانسه ارزان: فرانسه برای المپیک و پارالمپیک 2024 سکه ضرب می نماید

به علاوه، موسسه مانی دو پاریس به مناسب برگزاری بازی های المپیک و پارالمپیک، دو مدل سکه های دو یورویی فراوری خواهد نمود که قیمت های آن 10 یورو و 20 یورو می باشد. هواداران بازی های المپیک و پارالمپیک پاریس 2024 می توانند علاوه بر این سکه ها، مدالیون هایی که...

17 آبان 1400

مقاله: موزه گتی (J. Paul Getty) لس آنجلس آمریکا

اگر می خواهید به تنهایی گشت بزنید، بروشور Architecture and Gardens را از مرکز بازدیدکنندگان بردارید. مسیر پیشنهادی برای یک تور انفرادی از باغ مرکزی با نزدیک شدن به ساختمان اصلی از سمت راست شروع می شود و از کنار آن می گذرد، از مسیر زیگزاگ به سمت باغ مرکزی و از تپه...

10 آبان 1400

طراحی لوگو: لوگوی جام ملت های 2023 رونمایی شد

چین از لوگوی جام ملت های فوتبال آسیا 2023 رونمایی کرد.

3 آبان 1400

دره هایی در درون ما

این سفر درونی ماست که ما را طی زمان راهنمایی می کند- به جلو یا به عقب، به ندرت در خط مستقیم، اغلب مارپیچ. هر کدام از ما با توجه به سایرین حرکت / تغییر می کنیم وقتی کشف می کنیم، به خاطر می آوریم با یادآوری کشف می کنیم؛

23 مهر 1400

اسید سیتریک (CITRIC ACID)

حساسیت شدید ولی در نارسایی کلیه و مسائل گوارشی با احتیاط مصرف گردد.عوارض جانبی مهم: مصرف طولانی مدت به مقدار زیاد باعث عوارض گوارشی و احساس طعم نامطبوع و آلکالوز متابولیک می گردد.

20 مهر 1400

سفالکسین Cefalexin

این دارو برای درمان عفونت های مختلف به کار می رود. در درمان عفونت های مثانه، عفونت های پوستی، عفونت های بافت های بدن، مؤثر می باشد. در ضمنً برای درمان عفونت های تنفسی هم از آن استفاده می گردد.

12 مهر 1400

انتقاد سیاستمداران آلمانی از سیاست های تهاجمی برلین در قبال روسیه

بعضی سیاستمداران آلمانی به مناسبت هشتادمین سالروز حمله آلمان نازی به اتحاد جماهیر شوروی سابق انتقاد شدیدی به سیاست خارجی تهاجمی برلین در قبال روسیه وارد نموده و خواهان نزدیکی بیشتر به مسکو شدند.

16 تیر 1400

چند میلیون نفر در یک نفر

حسن اصغری معتقد است که شخصیت داستانی فقط یک نفر نیست و چند میلیون نفر در آن بازتاب دارند؛ او با این حال می گوید کار نویسنده این نیست که برود در خیابان بگردد و مردم را یکی یکی نشان دهد.

2 تیر 1400

اسامی پذیرفته شدگان دکتری بدون آزمون دانشگاه علامه اعلام شد

دانشگاه علامه طباطبایی اسامی پذیرفته شدگان رشته های دکتری تخصصی (PH.D) بدون آزمون این دانشگاه برای سال تحصیلی 1401-1400 را اظهار داشت.

31 خرداد 1400

پِینسومنیا چیست؟

گریه بچه ها، همسایه های پرسرو صدا و یک مثانه ضعیف: چیز هایی که می توانند شب ما را از خواب بپرانند، زیادند. اما برای برخی، بیدار شدن یک علتِ مشکل زای دیگر دارد: درد.

26 خرداد 1400

زندگی نوشت سیدعلی صالحی در آستانه چاپ سوم

زندگی نامه سیدعلی صالحی؛ شاعر و نظریه پرداز با عنوان راه دور که اولین بار، یک هفته مانده به تعطیلات نوروز 1400 از سوی انتشارت چشمه به بازار آمد، ظرف یک هفته به چاپ سوم نزدیک شد.

2 اردیبهشت 1400

جای خالی آموزه های اجتماعی و عرفانی در داستان های دینی

به گزارش خبرنگاران پادرمیانی نام اثری تازه از محبوبه زارع است که از سوی نشر جمکران منتشر شده است. داستان این کتاب تازه که موضوع گفت وگوی ما است، عشق میان دو تن و وساطت حضرت ولی عصر (عج) در وصال این دو نفر به یکدیگر است. بر اساس گفته زارع، اصل داستان از یک...

27 فروردین 1400

عادت هایی که علم می گوید طلاق را پیش بینی می نمایند

زوج هایی که با عشق های آتشین رابطه را شروع می نمایند در معرض خطر طلاق هستند، زیرا شدت این عشق برای کنار هم نگهداشتنِ آن ها زیادی بالاست. باور داشته باشید یا نه، ازدواج هایی که در آن رابطه زوجین در شروع زندگی شبیه به روابط عاشقانه هالیوودی نیست، بیشتر...

9 فروردین 1400

کارمانیا ek1 ؛ افتضاح سدان الکتریکی سودا در آزمون ایمنی آلمانی ها

به تازگی،کارمانیا از سدان الکتریکی سودا S01 در حضور برخی رسانه ها، رونمایی کرد. اما کارمانیا ek1 خودرو امنی نیست و مسائل فنی فراوانی دارد.

26 اسفند 1399

خبرنگاران دو نمایشنامه نگار نادری نویسنده لاهیجانی در یک مجموعه چاپ شد

لاهیجان - خبرنگاران - نمایشنامه های یک جرعه آب و نخل های کوفه شاعرند اثر نگار نادری نویسنده لاهیجانی در یک مجموعه منتشر شد.

1 اسفند 1399

واحد پول ترکیه چیست؟

لیره ترک یا لیر ترکیه (TL) واحد پول ترکیه است که از سال 2004 به دلیل تورم شش صفر از آن کاسته شد. کروش (قروش) نام زیر واحد لیره ترک است.

27 دی 1399

چگونه یک مجله تصویری سفر جالب خلق کنیم

سفر پتانسیل این را دارد که کاری بی نهایت خوشایند و رضایت بخش باشد. براساس مطلب روش های خلق مجله تصویری سفر باید بدانید که سفر شما را با فرهنگهای جدید، نقطه نظرهای متفاوت و تجربیات منحصر بفرد آشنا می نماید. هر چقدر بیشتر سفر کنید، بیشتر از محدوده آسایشتان...

21 شهریور 1399

پاسخ مدیر پژوهشگاه ویروس شناسی ووهان درباره احتمال نشت کرونا

مدیر پژوهشگاه ویروس شناسی ووهان در مصاحبه ای به شایعات گسترده اخیر در مورد منشاء کرونا پاسخ داده است.

4 مرداد 1399