سرمایه گذاری 290 میلیون دلاری وزارت نفت در اورامانات و کنگاور

به گزارش پزشکی مدرن، استاندار کرمانشاه از سرمایه گذاری سرمایه گذاری 290 میلیون دلاری وزارت نفت در اورامانات و کنگاور خبر داد و گفت: هم اکنون تیمی از وزارت نفت برای جانمایی و خرید زمین برای اجرای این پروژه ها در کرمانشاه حضور پیدا کرده اند.

سرمایه گذاری 290 میلیون دلاری وزارت نفت در اورامانات و کنگاور

به گزارش خبرنگاران کرمانشاه، استاندار کرمانشاه از سرمایه گذاری 290 میلیون دلاری وزارت نفت در اورامانات و کنگاور خبر داد و گفت: هم اکنون تیمی از وزارت نفت برای جانمایی و خرید زمین برای اجرای این پروژه ها در کرمانشاه حضور پیدا کرده اند.

هوشنگ بازوند در نشست شورای برنامه ریزی و توسعه استان که صبح امروز (16 اسفندماه) با حضور معاونین و مدیران دستگاه های اجرایی و ادارات مختلف برگزار شد؛ با تاکید بر لزوم رعایت پروتکل های بهداشتی در شرایط بحران شیوع ویروس مرگبار انگلیسی گفت: مدیران کل موظف هستند از ورود افراد بدون ماسک اعم از کارمند و یا ارباب رجوع به ادارات جلوگیری کنند و در صورت هرگونه کوتاهی باید پاسخگو باشند زیرا کوچکترین سهل انگاری می تواند عواقب بسیار سنگینی برای سلامت مردم و اقتصاد استان در پی داشته باشد.

وی در ادامه اثرات تحریم ها را متوجه همه اقشار جامعه و از جمله کارمندها دانست و گفت: کشور در شرایط بسیار دشواری به سر می برد و این شرایط تحریم بی گمان علاوه بر سفره مردم، بر معیشت کارمندان هم تاثیر منفی گذاشته است.

مدیر ارشد استان سفر معاون اول رئیس جمهور به کرمانشاه را سفری بسیار پربرکت برای توسعه استان دانست و گفت: در این سفر حدود دو و نیم میلیارد دلار پروژه اجرایی با حضور دکتر جهانگیری در استان تعریف شد .

وی گفت: علاوه بر موضوع ایجاد پتروشیمی و پالایشگاه در شهرستان های مرزی، وزارت نفت در اورامانات 110 میلیون دلار (2600 میلیارد تومان) و کنگاور 180 میلیون دلار (3 هزار میلیارد تومان) قرار است سرمایه گذاری انجام دهد و این از ثمرات سفر دکتر جهانگیری به کرمانشاه است.

بازوند ادامه داد: هم اکنون تیمی از وزارت نفت برای جانمایی و خرید زمین برای این اجرای پروژه ها در کرمانشاه حضور پیدا کرده اند.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 18 فروردین 1400 بروزرسانی: 18 فروردین 1400 گردآورنده: diabetesngo.ir شناسه مطلب: 583

به "سرمایه گذاری 290 میلیون دلاری وزارت نفت در اورامانات و کنگاور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرمایه گذاری 290 میلیون دلاری وزارت نفت در اورامانات و کنگاور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید