مسیگر: تعیین نیست شهرداری بوشهر فصل آینده هم تیمداری کند، هنوز ناامید نیستیم و برای بازی با نفت آماده می شویم

به گزارش پزشکی مدرن، مدیرعامل باشگاه شاهین شهرداری بوشهر از مبهم بودن شرایط تیمداری شهرداری بوشهر در فصل آینده مسابقات فوتبال اطلاع داد.

مسیگر: تعیین نیست شهرداری بوشهر فصل آینده هم تیمداری کند، هنوز ناامید نیستیم و برای بازی با نفت آماده می شویم

سعید مسیگر درباره تساوی شاهین شهرداری بوشهر مقابل تراکتور و سقوط قریب الوقوع تیم بوشهری به لیگ دسته اول فوتبال، به خبرنگار ورزشی خبرنگاران گفت: می توانستیم در این بازی پیروز شویم و به جز اوایل مسابقه تا دقیقه 70، سوار بر بازی بودیم. با این وجود موقعیت سوزی کردیم و به پیروزی نرسیدیم. تراکتور تیمی پُرمهره و باشخصیت است، اما مقابل ما حرفی برای گفتن نداشت و فرصتی به این تیم ندادیم.

وی شرایط را برای بقای شاهین در لیگ برتر، بسیار بسیار سخت توصیف کرد و گفت: اگر تراکتور را می بردیم، در جدول می ماندیم و اختیار ماندن یا سقوط دست خودمان بود. با این وجود برنامه تمرینی شاهین ادامه می یابد و هنوز ناامید نیستیم. اگر دو پیروزی به دست بیاوریم، باز هم بقای شاهین دست خودمان نیست و سایر تیم های پایین جدول هم نباید نتیجه بگیرند، اما با این وجود به خوبی برای بازی با صنعت نفت آماده می شویم.

مدیرعامل باشگاه شاهین شهرداری بوشهر در خصوص اینکه مهدی پاشازاده گفته بود چند بازیکن این تیم نخواستند که مقابل تراکتور بازی نمایند و به سایر نفرات اضافه نشدند، توضیح داد: فکر نمی کنم چنین اتفاقی اتفاق افتاده باشد. سجاد مشکل پور و حسین مالکی چند هفته است که مصدوم هستند و این گونه نیست که کسی نخواهد بازی کند.

مسیگر درباره گلایه های سرمربی شاهین از حاشیه های مختلف و در پاسخ به این پرسش که آیا دستی برای سقوط تیم بوشهری در کار است یا خیر، اعلام کرد: خیر چنین چیزی نیست. ممکن است یک مربی به بعضی بازیکنان اعتقاد نداشته باشد، اما بعضی بازیکنان شاید این موضوع را نپذیرند و خود را به مصدومیت بزنند. با این حال این گونه نیست که دستی در کار باشد تا شاهین سقوط کند.

وی درباره گلایه پاشازاده از شرایط اقتصادی و امکاناتی باشگاه شاهین و اینکه شاهینی ها حتی چسب زخم هم ندارند و با شلنگ دوش می گیرند، اعلام نمود: بضاعت و شرایط اقتصادی ما در همین حد است و اوضاع همین گونه بود که پاشازاده به شاهین آمد. ما از او حمایت می کنیم و امکانات را با حضور سرمربی جدید کاهش ندادیم. وقتی تیمی می بازد، چنین مباحثی هم مطرح می گردد. وقتی کسی وارد مجموعه ای می گردد، اطلاعات لازم را می گیرد و ما همین شرایط را در دوران میشو یا ویسی هم داشتیم.

مدیرعامل باشگاه شاهین در پاسخ به این پرسش که آیا این باشگاه برای کادر فنی فصل آینده خود با پاشازاده مذاکره نموده است یا خیر، گفت: بحث اول این است که آیا شهرداری بوشهر می تواند و می خواهد تیمداری کند یا خیر و هنوز این موضوع تعیین نیست. ما صحبت های اولیه را برای فصل آینده با پاشازاده داشتیم، اما ابتدا باید ببینیم تیم با عنوان شاهین شهرداری بوشهر در مسابقات حاضر می گردد یا خیر. من در جایگاهی نیستیم که در این باره نظر بدهم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 10 مهر 1399 بروزرسانی: 10 مهر 1399 گردآورنده: diabetesngo.ir شناسه مطلب: 204

به "مسیگر: تعیین نیست شهرداری بوشهر فصل آینده هم تیمداری کند، هنوز ناامید نیستیم و برای بازی با نفت آماده می شویم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مسیگر: تعیین نیست شهرداری بوشهر فصل آینده هم تیمداری کند، هنوز ناامید نیستیم و برای بازی با نفت آماده می شویم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید