افشاگری سروش رفیعی از پیشنهاد عجیب کارلوس کی روش

به گزارش پزشکی مدرن، سروش رفیعی از جمله بازیکنانی بود که در زمان سرمربیگری کارلوس کی روش در تیم ملی ایران در مقطعی به این تیم دعوت شد؛ درست زمانی که او در تیم تراکتور سرباز بود و سرمربی سابق تیم ملی هم کوشش زیادی برای حل مشکل رفیعی انجام داد.

افشاگری سروش رفیعی از پیشنهاد عجیب کارلوس کی روش

با این حال بعد از یک دوره زمانی، رفیعی دیگر مدنظر کی روش قرار نگرفت؛ حتی وقتی که با پیراهن پرسپولیس روز های خوبی را در لیگ ایران پشت سر گذاشت.

این هافبک پرسپولیسی خاتمه پرده از یک راز بزرگ درباره عدم دعوت شدنش به تیم ملی و مصاحبه انتقادی اش علیه کی روش برداشت و در مصاحبه با فوتبال 360 ماجرا را به این شکل شرح داد:

اگر من یک کارنامه حضور در جام ملت های آسیا را دارم به خاطر کی روش است. اگر هر سرمربی دیگر بود به خصوص مربی ایرانی آنقدر که کی روش پای من ایستاد، نمی ایستاد. مدیونش هستم.

به خاطر این دِینی که به او داشتم، زمانی که داشت خدمت سربازی ام تمام می شد به کی روش گفتم هر کاری که تو بگویی انجام می دهم. به او گفتم یاریم کن تصمیم خوبی بگیرم. کی روش هم یاری کرد و با چند نفر ارتباط گرفتم تا بیرون از کشور بازی کنم، ولی یک هفته قبل از اینکه سربازی ام تمام بگردد، در اردوی دبی دعوای برانکو و کی روش آغاز شد.

بعد از اردو، وقتی از کی روش سئوال کردم، راحت و مستقیم به من گفت برو استقلال! من فقط به کی روش گفتم اگر می گردد به استقلال نروم؛ یا تراکتور یا پرسپولیس و چند تیم دیگر هستند. اگر می گردد بین استقلال و پرسپولیس، به استقلال نروم. کی روش راحت به من گفت این حرف های هواداری را ول کن و برو استقلال. خودم هماهنگی را انجام می دهم و همه کارهایت را می کنی.

فکر نمی کردم همه چیز اینقدر عوض بگردد. پرسپولیس 6 - 7 بازیکن در تیم ملی داشت. اینکه می گویم برخی وقت ها بدشانسی است، همین است که در همان زمان که خدمتم تمام می شد این رخ داد. من پرسپولیس را انتخاب کردم، ولی از آن روز به تیم ملی دعوت نشدم. با اینکه شرایطم در پرسپولیس بهتر از تراکتور بود.

حرفی هم که زدم (علیه کی روش) حرف دلم بود. گفتم کی روش با من عالی بوده است، ولی این کی روشی که می شناسم کی روشی نیست که از بیرانوند، پورعلی گنجی و امیری را از نفت به تیم ملی آورد. کی روشی نیست که رامین رضاییان را از راه آهن و سروش رفیعی را از فولاد آورد. تعیین بود که مسائل غیر فوتبالی است. برای همین ناراحت بودم.

منبع: فرارو
انتشار: 25 خرداد 1402 بروزرسانی: 25 خرداد 1402 گردآورنده: diabetesngo.ir شناسه مطلب: 1304

به "افشاگری سروش رفیعی از پیشنهاد عجیب کارلوس کی روش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افشاگری سروش رفیعی از پیشنهاد عجیب کارلوس کی روش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید