حمله فکری به استقلالی ها؛ کثافت کاری و کم کاری کردند!

به گزارش پزشکی مدرن، خبرنگاران: هنوز هم با وجود این که لیگ برتر ایران انتها یافته و چند ماهی هم از جدایی محمود فکری از استقلال می گذرد، بحث در خصوص دوران حضور این مربی روی نیمکت آبی پوشان داغ است. بعضی از استقلالی ها می گویند دلیل این که تیم شان از کورس قهرمانی دور مانده عملکرد ضعیف فکری و کادرفنی قبلی این تیم است.

حمله فکری به استقلالی ها؛ کثافت کاری و کم کاری کردند!

محمود فکری در گفت وگو با خبرگزاری تسنیم در این مورد گفت: برای اینکه کثافت کاری می نمایند! اگر در ملاقات با سپاهان آن اتفاقات نمی افتاد و یکسری از بازیکنان کم کاری نمی کردند، تیم استقلال در صدر جدول بود. ما صدر جدول را با 4 امتیاز اختلاف دادیم اما انتها فصل را با 11 امتیاز اختلاف با پرسپولیس تمام کردند. مگر هواداران خاص استقلال قهرمانی نمی خواستند؟ پس چرا با 11 امتیاز اختلاف سوم شدند؟ اگر مسائل زمان من را داشتند، چه کار می کردند؟ مسائل زمان مرا با پرداختی های الان مقایسه نمایند. در دوره من پرداختی ها به 10 درصد رسیده بود. آقایانی که هیئت مدیره استقلال حضور داشتند با میلیچ استوری می گذاشتند اما همان دوستان پاداش می دهند و از ترس جرات نمی نمایند بگویند ما پاداش دادیم و پاداش ها به نام دیگری تمام می گردد تا مبادا دوباره نایلون فروش یا پلاستیک فروش شوند! من در بدترین شرایط استقلال را تحویل گرفتم و اگر در دو بازی آخر، بازی ها را نمی دادند تیمم صدر جدول بود. آدم های مدنظر سرمربی شان، فضایی را به وجود آوردند و کسانی را اجیر کردند تا همه علیه ما شوند. این تعداد 10،20 نفر بیشتر نبودند اما جلوی باشگاه، وزارت ورزش و جوانان و ... شعار فکری حیا کن، رها کن سر می دادند. گفتند فکری گفته مربی بعدی نمی تواند با این شرایط معجزه کند و به حرف هایم کنایه زدند اما معجزه شان کو؟ اگر بحث این بردها است ما هم داشتیم بازی ها را می بردیم.

فکری در ادامه در واکنش به سؤالی مبنی بر این که آیا اگر به عقب برگردد دوباره سرمربی استقلال می گردد؟ هم گفت: همه مسائل من از فضای مجازی بود که برایش خرج نکردم! امیر قلعه نویی بیرون از استقلال بود و کاری به این تیم نداشت، علیرضا منصوریان و مهدی پاشازاده هم چون تیم داشتند با استقلال کاری نداشتند اما وقتی من سرمربی این تیم شدم چه کارها که نکردند. در بازی نفت با استقلال، مسعود ریگی و ارسلان مطهری روی نیمکت نشستند. اگر من این دو بازیکن را بازی نمی دادم الم شنگه راه می انداختند که چرا فکری به اینها بازی نداد. رشید مظاهری در زمان من کلین شیت می کرد، بازیکن فیکس استقلال بود اما فضایی به وجود آوردند که مصاحبه کرد و گفت تا فکری هست استرس داریم. در بازی با استقلال به او گفتم الان که سکونشین شدی، دیگری استرسی نداری؟ زمان من پاداش کلین شیت هایت را می گرفتی، دروازه بان ثابت استقلال بودی و تیم ملی را هم حفظ نموده بودی. امروز خیلی راحت او را کنار می گذارند و آب از آب تکان نمی خورد. ریگی را یک بازی کنار گذاشتیم و انتقاد کردند که چرا فکری بازیکن تیمش را کنار گذاشت. موردهای زیادی هست که می توانم به تک تک آنها اشاره کنم.

منبع: فرارو
انتشار: 20 مرداد 1400 بروزرسانی: 20 مرداد 1400 گردآورنده: diabetesngo.ir شناسه مطلب: 796

به "حمله فکری به استقلالی ها؛ کثافت کاری و کم کاری کردند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمله فکری به استقلالی ها؛ کثافت کاری و کم کاری کردند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید