کنایه تند محرم نویدکیا به پرسپولیس، این کار برای تیم مدعی در آسیا فاجعه است!

به گزارش پزشکی مدرن، سرمربی سپاهان گفت: می خواهم یک نکته را بگویم و شاید خیلی ها از این گفته من راضی نباشند، اما چون خودم دیدم و شنیدم برایم عجیب بود که از روی نیمکت پرسپولیس به بازیکنان می گفتند روی زمین بیافتند.

کنایه تند محرم نویدکیا به پرسپولیس، این کار برای تیم مدعی در آسیا فاجعه است!

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، محرم نویدکیا پس از تساوی یک بر یک تیم فوتبال سپاهان مقابل پرسپولیس در هفته بیست و دوم رقابت های لیگ برتر در نشست خبری حضور پیدا کرد و گفت: فکر می کنم از دید من بازی پایاپایی بود. ما خیلی سرحال نبودیم. البته کمی هم طبیعی بود، چون نبرد تیم های اول و دوم جدول بود و فشاری روی بازیکنان و حتی داوران بود. نیمه اول سرحال نبودیم و در نیمه دوم از نطر موقعیت ها عادی بود، اما از نظر درگیری های داخل زمین کمی سنگین بود.

وی اضافه کرد: تا وقتی که گل نخورده بودیم بازی خیلی معمولی بود، اما بعد از اینکه گل خوردیم بازی خوبی انجام دادیم و فرصت های خوبی خلق کردیم. چند صحنه مشکوک هم بود که نمی خواهم درمورد آنها صحبت کنم. کارشناسان گفتند که پنالتی بود. بعد از گلی که خوردیم خوب به بازی برگشتیم. از فضاها به خوبی استفاده کردیم و بازی خوبی انجام دادیم. در نهایت از نظر موقعیتی بازی زیبایی نبود، اما طبیعی است که اینگونه بازی ها از نظر دوندگی و درگیری های فیزیکی قوی باشد.

نویدکیا درخصوص مشکلاتی که برای حضور اتوبوس تیم سپاهان هنگام حضور در استادیوم رخ داد، اعلام نمود: بارها گفته ام و نمی دانم چگونه باید این مشکل را حل کرد. امروز 70 دقیقه در راه بودیم. این موضوع برای تیم خیلی سخت است. نمی دانم چگونه باید از طرفداران خواهش کنم که شرایط را برای ما بهتر نمایند. آنها دوست دارند تیم را ببینند و ابراز احساسات نمایند که البته حق هم دارند، اما محدودیت هایی برای حضور آنها در استادیوم وجود دارد. طی کردن جهت 20 دقیقه ای در مدت 70 دقیقه برای ما سخت است. از طرفداران خواهش می کنم مقابل هتل ابراز احساسات نمایند و اجازه دهند اتوبوس زودتر به استادیوم برسد.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان درمورد درگیری ایجاد شده در تونل و مقابل رختکن در سرانجام مسابقه گفت: من در سرانجام بازی رفتم که با داوران دست بدهم و متوجه نشدم چه شد. طبق شنیده هایی که دارم گویا یکی از بازیکنان پرسپولیس درگیری و حاشیه ها را ایجاد کرد.

وی ادامه داد: می خواهم یک نکته را بگویم و شاید خیلی ها از این گفته من راضی نباشند، اما چون خودم دیدم و شنیدم برایم عجیب بود که از روی نیمکت پرسپولیس به بازیکنان می گفتند روی زمین بیفتند. این موضوع از سمت نیمکت تیم با قدمت پرسپولیس و برای کسب یک امتیاز خیلی برایم عجیب بود. برای ما که ادعا می کنیم در آسیا بهترین هستیم فاجعه محسوب می گردد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 9 خرداد 1400 بروزرسانی: 9 خرداد 1400 گردآورنده: diabetesngo.ir شناسه مطلب: 676

به "کنایه تند محرم نویدکیا به پرسپولیس، این کار برای تیم مدعی در آسیا فاجعه است!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کنایه تند محرم نویدکیا به پرسپولیس، این کار برای تیم مدعی در آسیا فاجعه است!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید