هیأت انتخاب جشنواره فیلم زمین معرفی شدند

به گزارش پزشکی مدرن، هیأت انتخاب جشنواره فیلم زمین به دبیری فرهاد توحیدی معرفی شدند.

هیأت انتخاب جشنواره فیلم زمین معرفی شدند

به گزارش فرهنگی خبرنگاران به نقل از روابط عمومی جشنواره، شهاب الدین عادل، فرزاد توحیدی و مزدک میررمضانی انتخاب فیلم های جشنواره فیلم زمین را برعهده دارند.

شهاب الدین عادل مستندساز، پژوهشگر و استاد سینما و عکاسی و عضو هیأت علمی دانشکده سینما تئاتر دانشگاه هنر است. وی دانش آموخته مقطع کارشناسی در رشته سینما از دانشکده هنر های دراماتیک و مقطع کارشناسی ارشد و دکترای پژوهش هنر از دانشگاه هنر است. عادل طی سال های 1389 تا 1393 ریاست دانشکده سینما تئاتر را بر عهده داشت و از سال 1397 نیز این سمت را عهده دار است. او از اعضای هیأت مؤسس انجمن مدرسان سینمای ایران و انجمن عکاسان سینمای ایران و عضو انجمن مستندسازان سینمای ایران بوده و تا به امروز چندین نمایشگاه عکس انفرادی و گروهی برگزار کرده است.

فرزاد توحیدی مستندساز و پژوهشگر است که از سال 59 به عنوان تدوین گر کار خود را آغاز کرد. اولین مستند خود را در سال 71 ساخت و تا به امروز مستند های بسیاری در تلویزیون و خارج از آن ساخته و جوایز متعددی را دریافت کرده است. وی به عنوان مستندساز با یونیسف، یونسکو و unfpa پروژه های زیادی را کار کرده است. توحیدی سابقه عضویت در هیأت مدیره انجمن مستندسازان را داشته و از مدیران شبکه نمایش هاشور است.

مزدک میررمضانی کارشناس ارشد مدیریت و سیاستگذاری محیط زیست از دانشگاه واخنینگن هلند، کارشناس، مشاور و فعال مدنی محیط زیست و توسعه پایدار است که سابقه بیش از شانزده سال فعالیت در زمینه های ارائه خدمات آموزشی، کارشناسی و مشاوره در پروژه های ارزیابی اثرات و ارتقای شرایط محیط زیستی در طرح های صنعتی، توسعه شهری، گردشگری و کشاورزی را داشته و مدیر چند پروژه فیلمسازی در مورد توسعه پایدار با همکاری UNDP بوده است. میررمضانی عضو هیأت مدیره سازمان مردم نهاد انجمن تمدن سبز هنرمندان حامی محیط زیست و معاون اجرایی و مدیر بخش استانی دوره پنجم و مدیر بخش بین الملل دوره ششم جشنواره بین المللی فیلم سبز و داور جشنواره های سبز ایتالیا، پرتغال، فرانسه و آلمان بوده است.

بخش رقابتی جشنواره فیلم زمین شامل مسابقه فیلم داستانی بلند (بیش از 40 دقیقه)، فیلم داستانی کوتاه (کمتر از 40 دقیقه)، فیلم مستند بلند (بیش از 40 دقیقه)، فیلم مستند کوتاه (تا 40 دقیقه)، فیلم تجربی (زمان آزاد) و فیلم پویانمایی (زمان آزاد) خواهد بود.

جشنواره فیلم زمین از 25 تا 31 اردیبهشت ماه سال جاری و با توجه به شرایط همه گیری کرونا به صورت مجازی و در سطح ملی برگزار می شود.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 18 خرداد 1400 بروزرسانی: 18 خرداد 1400 گردآورنده: diabetesngo.ir شناسه مطلب: 685

به "هیأت انتخاب جشنواره فیلم زمین معرفی شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هیأت انتخاب جشنواره فیلم زمین معرفی شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید