فرهنگ و هنر

تحقق حفاظت همه جانبه از بازار جهانی تبریز در گرو هم افزایی دستگاه های اجرایی آذربایجان شرقی

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آذربایجان شرقی گفت: حفاظت همه جانبه از بازار جهانی تبریز با هم افزایی دستگاه های اجرایی استان محقق خواهد شد.

18 تیر 1399

ماموریت ترامپ به مزدوران آمریکایی ، ربودن مادورو و سرنگون کردن دولت ونزوئلا ناکام ماند

مزدور دستگیرشده آمریکایی در ونزوئلا اعتراف کرد از سوی دانلد ترامپ ماموریت داشته کنترل فرودگاه اصلی کاراکاس را در دست بگیرد و نیکلاس مادورو را برباید.

14 تیر 1399

چه زمانی خرید تلویزیون 8K اقدامی منطقی خواهد بود؟

اگرچه در حال حاضر در بسیاری از خانه ها تلویزیون 4K دیده نمی شود، اما حالا چندین شرکت سازنده مشغول سرمایه گذاری گسترده برای تولید تلویزیون های 8K و مشغول آماده سازی بازار و افراد برای بهره گیری از این تلویزیون ها هستند. در این مطلب قصد داریم به این سوال پاسخ...

11 تیر 1399

5 ابر قدرت مالی حاکم بر دنیا در سال 2050

پیش بینی می گردد در سی سال آینده شش کشور از هفت اقتصاد عظیم دنیا اقتصادهای نوظهور امروز باشند. در مقابل، قدرت های مالی امروز به رتبه های پایین تر خواهند رفت.

5 تیر 1399

دستگیری 7 عامل حفاری غیر مجاز در آذربایجان شرقی

خبرنگاران/آذربایجان شرقی فرمانده یگان حفاظت اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آذربایجان شرقی از دستگیری 7 عامل حفاری غیرمجاز در روستای جانقور باسمنج اطلاع داد.

5 تیر 1399

کلیسای سن پل لندن، بلندترین گنبد دنیا، عکس

شهر لندن جاذبه های تاریخی فوق العاده ای دارد که کلیساهای پر ابهتش یکی از آن ها هستند. قبلاً درباره معروف ترین کلیسا های لندن صحبت نموده ایم ولی این بار تنها به معرفی کلیسای جامع سن پل پرداخته ایم.

5 تیر 1399