هند برای آخرین بار به توئیتر فرصت داد

به گزارش پزشکی مدرن، به گزارش خبرنگاران به نقل از رویترز، طبق نامه ای رسمی، هند برای آخرین بار به توئیتر فرصت داده تا از قوانین فناوری اطلاعات این کشور اطاعت کند و در غیر این صورت با عواقب ناخواسته ای روبرو خواهد شد.

هند برای آخرین بار به توئیتر فرصت داد

قوانین جدید که در ماه فوریه اعلام و از آخر ماه گذشته میلادی اجرایی شده، محتوای شبکه های اجتماعی را هدف گرفته و شرکت هایی مانند فیس بوک، پیغام رسان واتس اپ و توئیتر را مسئول عمل به درخواست های قانونی می داند.

همچنین براساس قوانین جدید، شبکه های اجتماعی عظیم باید مکانیسمی برای پاسخگویی به شکایات ایجاد و مدیران ارشد اجرایی جدیدی برای هماهنگی با نیروهای مجری قانون معین نمایند.

در نامه جدید وزارت فناوری اطلاعات برای جیم بی کر، معاون شورای عمومی در 5 ژوئن اعلام شده که این وزارتخانه در تاریخ های 26 و 28 می نامه هایی درباره قوانین جدید به توئیتر نوشته است. اما در پاسخ های این شرکت نه شفاف سازی های مورد نظر وزارتخانه صورت گرفته بود و نه نشانی از همخوانی کامل با قوانین دیده می شد.

همچنین در نامه ارسالی ذکر شده توئیتر هنوز مدیر ارشد همخوانی خود را به وزارت فناوری اطلاعات هند معرفی نکرده است. از سوی دیگر مدیر پاسخگویی و کارمند بخش ارتباط با شبکه اجتماعی در مهلت معین شده معین نشده است.

چنین عدم همخوانی با قوانین عواقب ناخواسته ای را دربر دارد، از جمله احتمال آنکه توئیتر مسئول محتوای انتشار یافته شناخته گردد. اما به نشانه حسن نیت برای آخرین بار به توئیتر فرصت داده می گردد تا به سرعت با قوانین همخوانی کند.

قوانین جدید فناوری اطلاعات هند چالش های قانونی متعددی را دربر داشته است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 13 تیر 1400 بروزرسانی: 13 تیر 1400 گردآورنده: diabetesngo.ir شناسه مطلب: 727

به "هند برای آخرین بار به توئیتر فرصت داد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هند برای آخرین بار به توئیتر فرصت داد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید