نشان دادن راه شکست دیوید تیلور به حسن یزدانی

به گزارش پزشکی مدرن، صادق گودرزی درباره همکاری اش با کشتی تهران گفت: با بچه های نوجوان کار می کنم، 3-4 اردو گذاشتیم و چند کشتی گیر هم در تیم های ملی داشتیم که مدال گرفتند. یعنی در همین مدت زمان کوتاه هم خوب کار کردیم. این نفرات مدت کمی در اختیار من بودند و امیدوار هستیم سال آینده بتوانیم تدارکات خوبی داشته باشیم. در همین زمینه با قاسم عسگری رئیس هیئت صحبت کردیم و برنامه ریزی انجام دادیم تا بعد از لیگ کشوری، بتوانیم تیم را به تورنمنت اعزام کنیم.

نشان دادن راه شکست دیوید تیلور به حسن یزدانی

وی با اشاره به کسانی که در این مسیر همراهی اش نموده اند، گفت: میثم مصطفی جوکار و گاهی هم حسن رحیمی در کنارمان بودند، علی اصغر جبلی و شهرام چایچی هم یاری کردند. ما سعی کردیم تمرینات مان را در تمام منطقه ها تهران برگزار کنیم و در واقع تمرین مان در سالن های استان به صورت چرخشی باشد، تا هم برای مربی و هم کشتی گیر مفید باشد.

گودرزی درباره اینکه آیا قصد همکاری با تیم های باشگاهی در لیگ برتر را دارد؟ تأکید کرد: پیشنهاد خاصی نداشتم، البته قبلاً تجربه حضور در لیگ برتر را در کنار غلامرضا محمدی و پژمان درستکار داشتم، اما در سال های اخیر فعالیتی در لیگ نداشتم.

نایب قهرمان المپیک 2012 لندن در رابطه با تیم ملی آزاد اعزامی به مسابقات دنیای بلگراد اعلام کرد: شرایط بچه ها را خوب می بینم، با برگزاری مسابقات انتخابی و تورنمنت هایی که رفتند، تیم در فضایی به دور از حاشیه و در آرامش تمرین می نماید و به همین دلیل معتقدم سال جاری به مراتب بهتر نتیجه می گیریم. نمی دانم روس ها می آیند یا نه و چه شرایطی دارند، اما نظر من این است که سال جاری بهتر از آمریکایی ها هستیم و اگر اتفاقات عجیب و غریب و غیرقابل پیش بینی رخ ندهد که تیم لت بخورد، جلوتر از بقیه، قهرمان دنیا خواهیم شد.

دارنده مدال های نقره و برنز دنیا درباره شانس های طلای تیم ملی در مسابقات دنیای گفت: غیر از حسن یزدانی، رحمان عموزاد، امیرحسین زارع و محمد نخودی که شانس خوبی برای کسب مدال طلا دارند و هر کدام شان می توانند تیم را طلایی نمایند. من شرایط یونس امامی را هم خیلی خوب می بینم. هرچند 74 کیلو، وزن سخت و پرمدعی است، اما یونس نشان داده سال جاری شایستگی کسب مدال طلا را دارد. در خصوص مبارزه پیش روی حسن یزدانی و دیوید تیلور هم فکر می کنم حسن به مرز پختگی و سطحی از کلاس و فن و تکنیک کشتی رسیده که بتواند برای مبارزه با تیلور تغییر تاکتیک دهد. این مبارزه به نوعی است که حسن یزدانی اگر برد می خواهد باید دائم در طول 6 دقیقه مبارزه تغییر تاکتیک دهد، چون تیلور هم همین کار را می نماید. یعنی با یک یا دو مدل کشتی نمی گردد تیلور را برد، از نظر من این کشتی به چندین 30 ثانیه تقسیم می گردد که برای هر کدام باید برنامه و فن خاصی داشت. 6 دقیقه کاملاً بابرنامه که در هر ثانیه اش ممکن است حریف با شیوه متفاوتی کشتی بگیرد.

منبع: فرارو
انتشار: 4 شهریور 1402 بروزرسانی: 4 شهریور 1402 گردآورنده: diabetesngo.ir شناسه مطلب: 1330

به "نشان دادن راه شکست دیوید تیلور به حسن یزدانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نشان دادن راه شکست دیوید تیلور به حسن یزدانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید