معتمد مرکل رئیس کنفرانس امنیتی مونیخ می گردد

به گزارش پزشکی مدرن، رئیس فعلی کنفرانس امنیتی مونیخ با تاکید بر اینکه ریاست این پروژه باید در دست جوان ترها قرار گیرد، کریستوف هوسگن، مشاور سابق آنگلا مرکل را به عنوان جانشین خود پیشنهاد داده است.

معتمد مرکل رئیس کنفرانس امنیتی مونیخ می گردد

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران به نقل از روزنامه دی ولت آلمان، وولفگانگ ایشینگر، رئیس کنفرانس امنیتی مونیخ می خواهد ریاست این کنفرانس را به دست فردی جوان تر از خود بسپارد.

وی کریستوف هوسگن، مشاور سابق آنگلا مرکل را به عنوان جانشین خود پیشنهاد داده است. این دیپلمات سابق آلمانی قرار است سال آینده این مسئولیت را بر عهده گیرد.

ایشینگر در تبادل نظر با روزنامه هندلزبلات آلمان اعلام نموده که از سال 2008 ریاست کنفرانس امنیتی مونیخ را بر عهده دارد.

وی اضافه کرد: اکنون زمان واگذاری مدیریت این پروژه بر عهده افرادی جوان تر است. بنابراین من به هیات امنای این کنفرانس پیشنهاد داده ام که دکتر کریستوف هوسگن، ریاست کنفرانس امنیتی مونیخ را بعد از من بر عهده گیرد.

هوسگن بعد از کنفرانس بعدی امنیتی مونیخ در فوریه 2022 این مسئولیت را بر عهده خواهد گرفت. ایشینگر هم در هیات امناء این پروژه همچنان فعالیت خواهد داشت.

کنفرانس امنیتی مونیخ یکی از مهم ترین دیدارها در زمینه سیاست امنیتی در دنیا است که هر ساله در مونیخ آلمان با حضور مقامات زیادی از کشورهای مختلف دنیا برگزار می گردد.

بعد از آنکه کنفرانس امنیتی مونیخ برای دو سال متوالی به علت همه گیری کرونا به طور مجازی برگزار گردید؛ در فوریه 2022، شاهد برگزاری این رویداد بین المللی به شکل حضوری خواهیم بود.

کنفرانس امنیتی مونیخ برای 18 تا 20 فوریه 2022 (30 بهمن تا 2 اسفند) تدارک دیده شده و قرار است به علت تداوم همه گیری کرونا، تعداد میهمانان شرکت کننده در آن، محدود باشد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 28 فروردین 1401 بروزرسانی: 28 فروردین 1401 گردآورنده: diabetesngo.ir شناسه مطلب: 1060

به "معتمد مرکل رئیس کنفرانس امنیتی مونیخ می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معتمد مرکل رئیس کنفرانس امنیتی مونیخ می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید