فیفا بسته شدن پرونده محرومیت پرسپولیس را تایید کرد

به گزارش پزشکی مدرن، تهران (پانا) - فدراسیون جهانی فوتبال با ارسال نامه ای به باشگاه پرسپولیس رسما اظهار داشت پرونده مربی خارجی این تیم بسته شده است.

فیفا بسته شدن پرونده محرومیت پرسپولیس را تایید کرد

به گزارش رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس، تیم مدیریت پرسپولیس پیروز شد یکی از پرونده های خطرناک پیرامون این باشگاه در فیفا را زودتر از آن که به حکم نهایی برسد، مختومه کند.

وقتی حکم نهایی با اخطار جرائم بعدی به خاطر پرونده شکایت اینیگو والنسیا دستیار گابریل کالدرون، مربی پیشین پرسپولیس به ایمیل باشگاه رسید، جعفر سمیعی، مجید صدری و ابراهیم شکوری به فکر یافتن راه حل افتادند تا به سرعت این بدهی پرداخت شود. این اتفاق، بخش اول ماجرا بود.

در شرایط تحریم ظالمانه علیه ایران، جابجایی پول از کشورمان به حساب های خارجی بسیار سخت است ولی باشگاه توانست با سرعت قابل توجهی، کار تسویه حساب با اینیگو را پیش ببرد.

در مرحله بعد، نیاز بود تا تاییدیه پرداخت پول و رسید نشستن در حساب مربی مورد اشاره، توسط وکیل این مربی به فیفا ارسال شود که این فرایند چیزی حدود 10 روز طول کشید.

در نهایت تیم مدیریتی پرسپولیس پیروز شد قبل از آن که پرونده به شکل حقوقی درآمده و دردسرهای جدیدی از جمله جریمه های اقتصادی بیشتر یا ریسک بسته شدن پنجره نقل و انتقالاتی را برای باشگاه به همراه داشته باشد، از مانع بزرگی که پیش روی خود داشت عبور کرده و پول اینیگو را به حسابش واریز کند.

عصر دیروز (پنجشنبه) و ساعاتی پس از تثبیت برد مهم مقابل تراکتور در تبریز، تاییدیه واریز پول از سوی فیفا به باشگاه ایمیل شد تا یک پرونده خطرناک دیگر در شرایط بحران اقتصادی پرسپولیس، توسط جعفر سمیعی و همکارانش مختومه شود.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 6 فروردین 1400 بروزرسانی: 6 فروردین 1400 گردآورنده: diabetesngo.ir شناسه مطلب: 560

به "فیفا بسته شدن پرونده محرومیت پرسپولیس را تایید کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فیفا بسته شدن پرونده محرومیت پرسپولیس را تایید کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید