رئیسی: دشمن با جنگ روانی در پی ایجاد یاس در جامعه است

به گزارش پزشکی مدرن، رئیس جمهور، جهاد تبیین و آگاهی بخشی را از ماموریت های دغدغه مندان و دوستداران کشور عنوان و به صاحبان تریبون و فعالان رسانه ای تاکید نمود همه کوشش خود را برای تبیین واقعیت ها و روایت گری دقیق درباره ابعاد و پشت پرده آشوبگری ها و اغتشاشات اخیر به کار گیرند تا دشمن نتواند واقعیت را تحریف کند.

رئیسی: دشمن با جنگ روانی در پی ایجاد یاس در جامعه است

به گزارش ایرنا، سید ابراهیم رئیسی بعد از ظهر یکشنبه در جلسه هیات دولت با اشاره به رخدادهای روزهای اخیر کشور، بصیرت و قدرت تحلیل موجود در مردم را عاملی مهم برای شناخت حق و ایستادگی در راه آن برشمرد.

رئیسی با دقیق و همه جانبه دانستن تحلیل و تبیین رهبر معظم انقلاب از رویدادهای اخیر و ریشه های آن به چند نکته مهم در این زمینه اشاره نمود.

رئیس جمهور با تشریح ابعاد مختلف حوادث اخیر، متولیان امنیت جامعه را مکلف کرد با یاری مردم و دقت و هوشیاری، مجال اخلال در نظم جامعه و زندگی مردم را از اخلالگران سلب نموده و همه توان خود را برای حفظ امنیت و آرامش کشور و ایجاد فضای مناسب برای کار، کوشش و زندگی روزمره شهروندان به کار گیرند.

رئیسی جهاد تبیین و آگاهی بخشی را دیگر ماموریت مهم امروز دغدغه مندان و دوست داران کشور و نظام اسلامی دانست و اعلام کرد: دشمن در پی آن است که با جنگ روانی و شایعه افکنی اذهان عمومی را مشوش نموده و در جامعه هراس و یاس ایجاد کند.

رئیس جمهور بر همین اساس به صاحبان تریبون و فعالان عرصه رسانه و فضای مجازی تاکید نمود همه کوشش خود را برای تبیین واقعیت ها و روایت گری دقیق درباره ابعاد و پشت پرده آشوبگری ها و اغتشاشات اخیر به کار گیرند تا دشمن نتواند با روایت های مغشوش، واقعیت را تحریف کند.

رئیسی با تاکید بر اینکه دفاع از حقوق انسان ها در ذات و بنیان جمهوری اسلامی واقع شده است، گفت: در هر حادثه ای باید پیگیری لازم انجام گیرد تا احدی مورد ظلم واقع نشود، اما نباید مسائل فرعی به جای مسائل اصلی بنشینند و اصل به حاشیه برود.

رئیس جمهور توجه به فراوری محتوای دقیق و متکی بر واقعیات در عرصه رسانه و فضای مجازی را برای ارائه روایت درست و واقعی از رویدادهای کشور مهم دانست و اضافه کرد: ضرورت دارد در حوزه دیپلماسی نیز وزارت امور خارجه، سفارتخانه ها، رایزنان فرهنگی و دوست داران انقلاب اسلامی با اطلاع رسانی و تبیین صحیح مسائل، فضای غبارآلودی را که دشمن ایجاد نموده است، شفاف نمایند.

رئیسی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به پیشرفت های مالی اخیر کشورمان گفت: دشمن از کار و کوشش مستمر در جهت تحقق پیشرفت های کشور لطمه خورده و می خواهد در این جهت اخلال و وقفه ایجاد کند و باید با کار مضاعف و گره گشایی از کار مردم، دشمن را مایوس و مردم را روز به روز امیدوارتر کرد.

رئیس جمهور با تاکید بر لزوم برطرف دغدغه های مالی مردم اعلام کرد: کوشش بی وقفه برای تامین احتیاجهای مالی مردم و ادامه جهت پیشرفت های کشور موثرترین روش برای مقابله با توطئه های دشمن است.

رئیسی در ابتدای سخنانش با تبریک میلاد با سعادت پیامبر اعظم (ص) و امام جعفرصادق (ع) گفت: امروز جوامع بشری بیش از همواره به شناخت سیره و سلوک اهل بیت (ع) احتیاج دارد و اگر سبک زندگی انسان معاصر نبوی و جعفری باشد، سعادت نصیب او خواهد شد.

منبع: فرارو
انتشار: 18 مهر 1401 بروزرسانی: 18 مهر 1401 گردآورنده: diabetesngo.ir شناسه مطلب: 1195

به "رئیسی: دشمن با جنگ روانی در پی ایجاد یاس در جامعه است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رئیسی: دشمن با جنگ روانی در پی ایجاد یاس در جامعه است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید