درخواست بهرنگ علوی از مهران مدیری؛ مهریه را کم کنید

به گزارش پزشکی مدرن، بهرنگ علوی بازیگر سینما و تلویزیون دیشب مهمان برنامه دورهمی بود.

درخواست بهرنگ علوی از مهران مدیری؛ مهریه را کم کنید

مهران مدیری دیشب میزبان بهرنگ علوی بازیگر سینما و تلویزیون در برنامه دورهمی بود.

علوی در ابتدای برنامه درباره آغاز فعالیتش در عرصه هنر گفت: سال 70 تئاتر کودک بازی می کردم، در گروه تئاتری ما بیشتر دوستانی بودند که کار کودک می کردند. من عاشقانه کار بازیگری را دوست داشتم، اما به درس علاقمند نبودم. به همین دلیل اصلا کنکور ندادم و دانشگاه نرفتم!

وی اضافه نمود: من دوران کلاس های بازیگری را هم سپری کردم و اولین کار تصویری من با فیلم عیار14 بود که دو سکانس بازی داشتم و سعی کردم اعتمادشان را جذب کنم و در فیلم بعدی به نام دربند بازی کردم.

مدیری درباره فاصله نسل ها گفت: ما با هر چیز جدیدی ذوق می کردیم، حالا دوران ما خیلی سخت تر بود. یکی از بازی های مهم ما این بود که معذرت می خواهم با تف پشه شکار کنیم!

دانلود

فیلم اصلی

کد ویدیو

بازیگر هشت و نیم دقیقه درخصوص شهرت با این سریال شرح داد: من بعد از فیلم دربند که نقش یک بنگاهی را داشتم، 12 فیلمنامه به من پیشنهاد شد که بیشتر همان بنگاهی را می خواستند! قبول نکردم تا اینکه فیلم مرگ ماهی را بازی کردم.

علوی درباره خواستگاری رفتن گفت: تا حالا خواستگاری نرفتم، واقعیت این است که خیلی به فکرش نبودم. اعتقاد شخصی ام این است که ازدواج مثل مرگ می ماند! به مرگ هم نباید فکر کنید و باید بگذارید پیش بیاید! (می خندد)

دانلود

فیلم اصلی

کد ویدیو

بازیگر معمای شاه اظهار کرد: خواهشی از شما دارم، اصولا نمی دانم دلیل اش چیست، اما نگاه مردم به من منفی شده است. احساس می کنم اگر خواستگاری بروم تخفیف خوبی به من ندهند. از شما می خواهم اگر روزی خواستگاری رفتم تشریف بیاورید و برای من تخفیف بگیرید (می خندد).

دانلود

فیلم اصلی

کد ویدیو

دانلود

فیلم اصلی

کد ویدیومنبع: فرادید
انتشار: 3 فروردین 1400 بروزرسانی: 3 فروردین 1400 گردآورنده: diabetesngo.ir شناسه مطلب: 554

به "درخواست بهرنگ علوی از مهران مدیری؛ مهریه را کم کنید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درخواست بهرنگ علوی از مهران مدیری؛ مهریه را کم کنید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید