خیرین مدرسه ساز؛ آیینه تمام نمای احسان و نوع دوستی هستند

به گزارش پزشکی مدرن، تهران (پانا) - 15 رمضان ولادت امام حسن مجتبی (ع) و روز تکریم خیّرین است، خیّرین مدرسه زنجیره ای از حضور خیّرین در حوزه های مختلف هستند که در راستای افزایش آگاهی و دانش فرزندان این مرز و بوم گام بر می دارند.

خیرین مدرسه ساز؛ آیینه تمام نمای احسان و نوع دوستی هستند

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش وپرورش، جامعه خیّرین مدرسه ساز به عنوان عظیم ترین نهاد مردمی کشور و با سرمایه بیش از 22 سال فعالیت نیکوکارانه توانسته است اعتماد خیراندیشان و مردم را جلب کند. در بیش از بیست وسه سال عمر جامعه خیرین مدرسه ساز کشور، تا به امروز 130هزار کلاس توسط خیّرین و یا با مشارکت دولت و خیّرین ساخته شده که این تعداد کلاس درس و مدرسه 30درصد تمام مدارس کشور را شامل می گردد و در 4سال گذشته، سهم خیّرین در ساخت مدارس 50درصد بوده است.

به همین دلیل، مهراله رخشانی مهر، رئیس سازمان نوسازی مدارس در پیامی به مناسبت این روز؛ خیرین مدرسه ساز را آیینه تمام نمای احسان و نوع دوستی نامید که با دقت نظر و هوشمندی، اندیشه ساختن آینده این سرزمین را دارند. جهادگرانی دریا دل و بلندنظر که با بخشش داشته های خود، چراغ علم آموزی را در جای جای کشور عزیزمان روشن نگاه می دارند.

وی در ادامه گفت: آنچه خیّرین برای ما به ارمغان آوردند، بسیار ارزنده و گسترده است، خیّرین مدرسه ساز بیست وسه سال پیش نهالی را کاشتند که امروز به درختی پرثمر و تناور تبدیل شده و علاوه بر توسعه عدالت آموزشی به ویژه در مناطق محروم کشور، اثرات فرهنگ نیک مدرسه سازی همچون امواجی گسترش یافته و موجب بسط و اشاعه نیکوکاری و خیراندیشی در جامعه شده است.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 30 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 30 اردیبهشت 1400 گردآورنده: diabetesngo.ir شناسه مطلب: 659

به "خیرین مدرسه ساز؛ آیینه تمام نمای احسان و نوع دوستی هستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خیرین مدرسه ساز؛ آیینه تمام نمای احسان و نوع دوستی هستند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید