خبرنگاران عمران خان از دفع فتنه خارجی علیه وحدت اسلامی در پاکستان گفت

به گزارش پزشکی مدرن، اسلام آباد - خبرنگاران - نخست وزیر پاکستان گفت: آژانس های امنیتی این کشور طرح خارجی برای تخریب وحدت اسلامی و ترور روحانیون شیعه و اهل تسنن در پاکستان را شناسایی و خنثی کردند.

خبرنگاران عمران خان از دفع فتنه خارجی علیه وحدت اسلامی در پاکستان گفت

جهت دریافت خدمات قیمت آلاچیق چوبی با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات طراحی و اجرای آلاچیق های مختلف را به ما بسپارید.

به گزارش خبرنگاران، شبکه خبری سماء نیوز پاکستان پنجشنبه شب با پخش گفت وگوی عمران خان در این برنامه تلویزیونی اظهارات وی درخصوص توطئه های خارجی برای نفرت پراکنی میان فرق اسلامی در پاکستان را منعکس کرد.

نخست وزیر پاکستان اضافه نمود: یک گروه تروریستی که از خارج و توسط آژانس های جاسوسی دشمن مدیریت می شد شناسایی و عوامل آن بازداشت شدند.

وی اضافه نمود که عوامل وابسته به خارج درصدد طراحی ترور علمای شیعه و اهل تسنن در پاکستان و برافروختن آتش فرقه گرایی بودند که با واکنش به موقع آژانس های امنیتی چند تروریست در اسلام آباد شناسایی و بازداشت شدند.

عمران خان تاکید نمود: خوشبختانه توطئه های خارجی علیه وحدت اسلامی در پاکستان دفع شد و ما جلوی رخدادهای ناگوار برای تخریب فضای وحدت را گرفتیم.

منابع خبری گزارش دادند که طی هفته های اخیر بعضی از شهرهای پاکستان شاهد اقدامات تحریک آمیز توسط افراطیونی بود که به اصطلاح برای دفاع از مقدسات مسلمانان به خیابان ها ریخته بودند. حتی در بین این افراد عناصری به چشم می خورد که جز سرکرده های گروه های تندرو بوده و رسماً توسط دولت پاکستان غیرقانونی قلمداد شده است.

مجلس سنای پاکستان نیز شاهد اعتراض نمایندگان آن به تحرکات عناصر افراطی و تکفیری در این کشور بوده و هشدار دادند که دشمنان مشترک مسلمانان با سوء استفاده از بعضی عناصر که خود را مدافع اسلام و مقدسات آن می دانند، درصدد تخریب وحدت در پاکستان و دامن زدن به خشونت های فرقه ای هستند.

منبع: ایرنا
انتشار: 12 مهر 1399 بروزرسانی: 12 مهر 1399 گردآورنده: diabetesngo.ir شناسه مطلب: 208

به "خبرنگاران عمران خان از دفع فتنه خارجی علیه وحدت اسلامی در پاکستان گفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران عمران خان از دفع فتنه خارجی علیه وحدت اسلامی در پاکستان گفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید