توصیه نیروی انتظامی جهت لزوم خودداری از برگزاری مراسم شب یلدا

به گزارش پزشکی مدرن، ناجا در اطلاعیه ای از مردم فهیم و قدرشناس ایران اسلامی خواست که به طور جدی شیوه نامه های ستاد ملی مقابله با کرونا را رعایت و از برگزاری شب یلدا خودداری نمایند.

توصیه نیروی انتظامی جهت لزوم خودداری از برگزاری مراسم شب یلدا

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، در این اطلاعیه می خوانید: نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران ضمن تشکر و قدردانی از همراهی مردم فهیم و شریف ایران اسلامی به دلیل رعایت توصیه های ستاد ملی مقابله با کرونا اعلام می دارد: امیدواریم مردم عزیز جدی تر به توصیه ها عمل نمایند و به آن ها پایبند باشند چراکه اگر این فرایند ادامه پیدا کند، قطعاً شاهد ریشه کن شدن این ویروس منحوس در کشور خواهیم بود؛ در حال حاضر با رعایت شیوه نامه های بهداشتی و اعمال محدودیت ترددها، شاهد آرامش نسبی و کاهش آمار مرگ و میر ناشی از کرونا هستیم.

علی ایحال! شب یلدا را پیش رو داریم و به رسم سنت دیرینه، هرساله مردم این شب را با شب نشینی و مهمانی خانوادگی جشن می گیرند، از مردم قدرشناس ایران اسلامی می خواهیم که با توجه به شرایط فعلی و بنا به توصیه و تاکید پزشکان و متولیان امر بهداشت و درمان از هرگونه اقدام نسبت به برگزاری دورهمی و شب نشینی در شب یلدا همانند آئین نوروز و دیگر مراسم و مناسبت های ملی و مذهبی خودداری نمایند. بایستی در این شرایط حساس با عمل به توصیه های بهداشتی و با تداوم همکاری ها، زحمات طاقت فرسا و نفس گیر پزشکان، پرستاران و کادر درمان که اکنون به عنوان مدافعان سلامت در خط مقدم مقابله با این ویروس منحوس هستند را کم کنیم.

نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران نیز در راستای حفظ جان و سلامتی مردم عزیز ایران اسلامی پای کار خواهد بود و بر اساس تصمیمات ستاد ملی مقابله با کرونا و اعمال محدودیت ها به مناسبت شب یلدا، با هرگونه تردد متخلفان محدودیت های کرونایی برخورد و اعمال قانون خواهد نمود. امید است که با همراهی مردم و اعمال محدودیت های تردد شاهد شکست قطعی این ویروس منحوس در کشور باشیم. ان شاء الله.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 8 بهمن 1399 بروزرسانی: 8 بهمن 1399 گردآورنده: diabetesngo.ir شناسه مطلب: 442

به "توصیه نیروی انتظامی جهت لزوم خودداری از برگزاری مراسم شب یلدا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توصیه نیروی انتظامی جهت لزوم خودداری از برگزاری مراسم شب یلدا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید