ال جی از درون و بیرون سبز می گردد

به گزارش پزشکی مدرن، داشتن یک شرکت مطلع از محیط زیست به معنای نگاه عمیق به تمام فرآیندهای کسب و کار و به کارگیری حداکثر کوشش برای تبدیل از زنجیره تامین به فرهنگ سازمانی، چه در خارج و چه در داخل، است. به عبارت دیگر، ال جی میخواهد یک کسب وکار پایدار از نظر زیست محیطی باشد و خواهان انجام اقدامات معین و ملموس با سه ابتکار ESG زیست محیطی است که در برنامه BETTER LIFE PLAN 2030 معین شده است.

ال جی از درون و بیرون سبز می گردد

این ابتکارات نشان دهنده یک تغییر پارادایم به سمت اتخاذ اقدامات ملموس، خاص و قابل سنجش برای محیطی بهتر، تمیزتر و سبزتر است.

بر اساس تحقیقات، میانگین دمای زمین از دوران پیش از صنعتی شدن تقریباً 1.2 درجه سانتیگراد (2.2 درجه فارنهایت) افزایش یافته است. در پاسخ به فوریت تغییرات آب و هوایی، ال جی همچنان متعهد به دستیابی به خنثی کردن کربن و تبدیل کامل به انرژی های تتازهپذیر در دراز مدت است. تعهد این شرکت به هر دو هدف را می توان در فناوری های کارآمد انرژی که در پارک هوشمند ال جی در Changwon، کره جنوبی اعمال می گردد، مشاهده کرد.

ال جی با اعمال تغییرات فوری برای ابتکار کربن خود، به فرآیندهای عملیاتی کارآمدتر تبدیل می گردد و فناوری های کارآمد انرژی را در تمام کارخانه های فراوریی خود به کار می گیرد. ال جی اسمارت پارک، مرکز فراوری انقلابی این شرکت، از نوآوری های فراوریی نسل بعدی استفاده می نماید تا به طور همزمان به راندمان فراوری بالاتر و پایداری بیشتر دست یابد. مرکز فراوری، بهره وری را 20 درصد افزایش داده و هزینه بازگشت محصول معیوب را 80 درصد کاهش داده است. علاوه بر این، پارک هوشمند ال جی انتشار گازهای گلخانه ای را کاهش داده و راندمان انرژی در هر واحد را تا 30 درصد نسبت به کارخانه قبلی افزایش داده است.

ال جی در پی تغییر شرایط موجود مدیریت سرانجام چرخه عمر با استفاده از مواد سازگار با محیط زیست، ساده سازی فرآیندهای فراوری و تبدیل مواد دور ریخته شده به منابع تازه با هدف ایجاد یک اقتصاد دایره ای است.

کاهش، بازیابی، بازیافت و استفاده مجدد از مواد همگی در اقتصاد چرخشی بسیار مهم هستند. ال جی یک سرویس بازیابی زباله الکترونیکی رایگان در 52 کشور دنیا ارائه می نماید و هدف آن جمع آوری بیش از هشت میلیون تن لوازم خانگی از سال 2006 تا 2030 است. در خصوص بازیافت، ال جی در حال بهبود فرآیندهای موجود خود برای دستیابی به نرخ بازیافت بالاتر با هدف نهایی رسیدن به 95 درصد تا سال 2030 است. مرکز بازیافت چیلسئو (CRC) این شرکت واقع در هامیانگ، کره جنوبی، به عنوان بخشی از این هدف میخواهد تا نیمه دوم سال کمپرسور و تجهیزات قدیمی را جایگزین کند. علاوه بر این، ال جی اخیراً از کارمندان خود دعوت نموده است تا با استفاده از لیوان های کاغذی یکبار مصرف کمتر در محل کار، در سفر جمعی به سمت دایره ای گرد هم بیایند.

ال جی که یک رهبر دنیای در لوازم الکترونیکی مصرفی است، وقف یاری به مصرف کنندگان در درک سبک زندگی پایدارتر است. به همین علت است که این شرکت از فناوری های سازگار با محیط زیست برای همه محصولات تازه پیشرفته استفاده نموده و به کاهش ردپای کربن و گردش مجدد منابع یاری می نماید.

تا سال 2030، ال جی میخواهد تا 20 درصد مقدار انتشار کربن از مرحله استفاده از محصول را کاهش دهد. بعلاوه پیش بینی می نماید که از سال 2021 تا 2030، از مجموع ششصد هزار تن پلاستیک بازیافتی در فراوری لوازم خانگی تازه استفاده کند. در آینده، این شرکت قادر خواهد بود محصولاتی را ارائه دهد که حتی از نظر انرژی کارآمدتر و از نظر زیست محیطی پایدارتر از مدل های فعلی اش هستند و به مصرف کنندگان یاری می نماید تا قبض های ماهانه انرژی خود را کاهش داده، به یک خانواده پایدارتر دست یابند و از برترین نسخه زندگی بهتر که ال جی ارائه می دهد لذت ببرند.

برای اطلاعات بیشتر در خصوص اینکه ال جی چگونه از جامعیت، پایداری و تنوع در همه کارهایی که انجام می دهد استقبال می نماید، منتظر سومین و آخرین داستان زندگی بهتر باشید که به زودی در وبلاگ ال جی منتشر می گردد.

منبع: فوت و فن
انتشار: 10 مهر 1401 بروزرسانی: 10 مهر 1401 گردآورنده: diabetesngo.ir شناسه مطلب: 1192

به "ال جی از درون و بیرون سبز می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ال جی از درون و بیرون سبز می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید