آیا ترامپ کرونا را به تیم حفاظتی خود انتقال داده است؟

به گزارش پزشکی مدرن، ایرنا نوشت: ترامپ در حالی روز گذشته با نقض دستورالعمل های بهداشتی با سوار بر ماشین میان حامیان خود رفت که سرویس مخفی آمریکا از سرنوشت شرایط سلامت تیم حفاظتی ترامپ که همراه وی بوده اند خودداری می نماید.

آیا ترامپ کرونا را به تیم حفاظتی خود انتقال داده است؟

به گزارش شبکه ان بی سی، رییس جمهوری آمریکا در حالی روز یکشنبه با خروج از بیمارستان والتر رید به جمع طرفداران خود رفت که هیچ خبری در خصوص سرنوشت تیم حفاظتی وی که در ماشین با وی بوده اند نیست و معین نیست که آیا آنان هم اکنون در قرنطینه به سر می برند یا نه؟

سخنگوی سرویس مخفی آمریکا در پاسخ به این سوال به شبکه ان بی سی گفت: سرویس مخفی درباره شرایط محافظان و روشهای خاص در خصوص ماموریت محافظتی مصاحبه نمی کند.

در هفته گذشته نیز بعد از آنکه آزمایش کرونا ترامپ مثبت اعلام شد، سرویس مخفی آمریکا در خصوص آنکه چه تعداد از کارکنان این بخش گرفتار کرونا شده اند، هیچ اطلاع رسانی انجام نداد.

سرویس مخفی آمریکا نهادی امنیتی تحت نظارت دولت فدرال ایالات متحده است که علاوه بر حفاظت امنیتی از جان دولتمردان بلندپایه این کشور و شخصیت های عالی رتبه خارجی مقیم یا میهمان در ایالات متحده، مسوول مقابله با تخلفات اقتصادی عمده و جعل اسکناس واحد پول آمریکا است.

خودداری سرویس مخفی آمریکا در خصوص انتشار شرایط سلامت کارکنان این بخش امنیتی در حالی صورت می گیرد که وزارت امنیت داخلی آمریکا و سازمان اجرایی مهاجرت و گمرک تا کنون بارها در خصوص شرایط سلامت و شمار کارکنانی که به ویروس کرونا مبتلا شده اند اطلاع رسانی نموده اند.

با خروج ترامپ از بیمارستان و ملحق شدن به طرفداران، جیمز فیلیپس از پزشکان بیمارستان والتر رید درباره این اقدام ترامپ به سی ان ان گفت: این نقض آشکار دستورالعمل های مرکز کنترل و پیش گیری بیماری آمریکا (CDC) است.

این پزشک آمریکایی اضافه نمود: چه با ماسک و چه بدون ماسک قرار دریافت درخودرویی که دیگر محافظان ترامپ نشسته اند کاری مخاطره آمیز بوده است، چراکه این ویروس از سوی فرد مبتلا در در محیط بسته این خودرو به گردش در آمده و دیگر افراد حاضر در آن نیز درمعرض خطر ابتلا به این ویروس قرار می دهد.

وی گفت: این افراد نیز مظنون آلوده شدن به کووید-19 بوده و باید به مدت دوهفته در قرنطینه به سر برند.

311311

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 20 آبان 1399 بروزرسانی: 20 آبان 1399 گردآورنده: diabetesngo.ir شناسه مطلب: 289

به "آیا ترامپ کرونا را به تیم حفاظتی خود انتقال داده است؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آیا ترامپ کرونا را به تیم حفاظتی خود انتقال داده است؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید