خبرنگاران واشنگتن پست:کارزارهای انتخاباتی ترامپ به محل شیوع کرونا تبدیل شده اند

به گزارش پزشکی مدرن، تهران- خبرنگاران- مطالعات جدید دانشگاه استنفورد نشان می دهد که کارزارهای انتخاباتی ترامپ به محل شیوع کرونا تبدیل شده اند و تا کنون 30 هزار نفر به علت حضور در این کارزارها به کرونا مبتلا شده اند.

خبرنگاران واشنگتن پست:کارزارهای انتخاباتی ترامپ به محل شیوع کرونا تبدیل شده اند

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات تحصیل در آمریکا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی آمریکا، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی آمریکا، بهترین مسیر را به سوی دانشگاه های آمریکا انتخاب کنید.

به گزارش بامداد یکشنبه خبرنگاران از روزنامه واشنگتن پست، نتایج مطالعات جدید دانشگاه استنفورد حاکی از آن است که حداقل در 18 کارزار انتخاباتی ترامپ 30 هزار نفر به ویروس کرونا مبتلا شده اند.

طبق گزارش دانشگاه استنفورد، شیوع کرونا در کارزارهای انتخاباتی ترامپ و ابتلای شرکت نمایندگان در این مراسم ها احتمالا منجر به مرگ بیش از 700 نفر به علت بیماری کووید 19 شده است.

مطالعه ابتلای افراد در کارزارهای انتخاباتی ترامپ توسط داگلاس برنهیم استاد اقتصاد دانشگاه استنفورد و سه دانشجوی سطح دکترا انجام شده که نتایج مطالعه آنان با آنالیز کارزارهای انتخاباتی ترامپ در تاریخ 20 ژوئن تا 30 سپتامبر (31 خرداد تا نهم مهرماه) بوده است.

براساس مطالعه دانشگاه استنفورد، افرادی که در کارزارهای انتخاباتی ترامپ شرکت نموده اند بهای سنگینی از نظر بیماری و مرگ پرداخت نموده اند.

کمپین انتخاباتی ترامپ بعد از انتشار این گزارش، به آمار و ارقام ارائه شده در مطالعه استنفورد هیچ اشاره ای نکرد اما در نهایت اعتراف کرد که استاندارد های بهداشتی از جمله استفاده از ماسک های بهداشتی و حفظ فاصله اجتماعی کمتر در کارزارهای انتخاباتی ترامپ رعایت شده اند.

به رغم هشدارهای سازمان های بهداشتی در آمریکا، دونالد ترامپ با نادیده دریافت قوانین همچنان برای کسب پیروزی در انتخابات 2020 در حال برگزاری کارزارهای انتخاباتی در ایالت های مختلف است.

بر اساس برنامه کمپین اتخاباتی رییس جمهوری آمریکا، وی قرار است روز یکشنبه پنج کارزار انتخاباتی در ایالت های میشیگان، آیووا، کارولینای شمالی، جورجیا و فلوریدا برگزار کند که پیشتر توانسته بودند در سال 2016 به پیروزی وی در انتخابات یاری بسزایی نمایند.

انتخابات 2020 ریاست جمهوری آمریکا قرار است روز سه شنبه 13 آبان برگزار گردد و بیشتر نتایج نظرسنجی های انجام شده حاکی از پیروزی احتمالی بایدن در این انتخابات است.

منبع: ایرنا
انتشار: 9 آذر 1399 بروزرسانی: 9 آذر 1399 گردآورنده: diabetesngo.ir شناسه مطلب: 330

به "خبرنگاران واشنگتن پست:کارزارهای انتخاباتی ترامپ به محل شیوع کرونا تبدیل شده اند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران واشنگتن پست:کارزارهای انتخاباتی ترامپ به محل شیوع کرونا تبدیل شده اند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید