پیام ملانیا ترامپ به هواداران همسرش

به گزارش پزشکی مدرن، ملانیا ترامپ همسر دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا در پیام خداحافظی با کاخ سفید و در واکنشی دیرهنگام به حمله دو هفته پیش هواداران همسرش به کنگره، گفت: خشونت هرگز چاره کار نیست.

پیام ملانیا ترامپ به هواداران همسرش

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران به نقل از خبرگزاری فرانسه، وی نزدیک به دو هفته بعد از حمله هواداران دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا به ساختمان کنگره و نیز بعد از مشاهده چهار سال خشونت در داخل و خارج از آمریکا که عامل ایجاد بسیاری از آن ها دولت ترامپ بوده است، تاکید کرد که خشونت نمی تواند کارساز و موثر باشد.

بانوی اول آمریکا در این پیام شش دقیقه ای که به صورت ویدئویی ضبط شده بود، در حالی که به خانواده نظامیان و کارکنان بخش بهداشت و درمان ادای احترام می کرد، به طور گذرا به همسرش اشاره ای کرد و گفت: چهار سال گذشته فراموش نشدنی بوده است.

وی اضافه کرد: همانطور که من و دونالد به دورانمان در کاخ سفید انتها می دهیم، به همه کسانی که در قلبم به آن ها جا داده ام و داستان های باورنکردنی شان از عشق، میهن پرستی و اراده محکم می اندیشم.

ملانیا گفت: در هر کاری اشتیاق داشته باشید، اما همواره به یاد داشته باشید که خشونت هرگز چاره ساز نیست و هیچ گاه توجیه پذیر نخواهد بود.

وی اضافه کرد: زمانی که به کاخ سفید آمدم، مسئولیتی را که همواره به عنوان یک مادر برای ترغیب، قدرت بخشیدن و آموزش ارزش های مهربانی احساس کرده ام، بازتاب دادم.

ملانیا در پیام خود همچنین تاکید کرد: تعهد به این ملت متعلق به همه ماست که از صداقت و ارزش ها غافل نمی شویم، از هر فرصتی برای نشان دادن توجه به دیگران استفاده می کنیم و عادت های خوب را در زندگی روزمره مان به وجود می آوریم.

براساس این گزارش، ترامپ در ترک قدرت سرسختی نشان داده و از پذیرش نتیجه انتخابات ریاست جمهوری 2020 به واسطه طرح ادعای تقلب در انتخابات خودداری کرده است. وی همچنین به جو بایدن جانشین خود پیروزی در انتخابات را تبریک نگفته است.

ترامپ و ملانیا همچنین از بایدن و همسرش برای مراسم سنتی نوشیدن چای در دفتر رئیس جمهوری آمریکا دعوت نکرده اند و قصد دارند در مراسم تحلیف بایدن که روز چهارشنبه برگزار می شود، شرکت نکنند.

از زمان حمله هواداران ترامپ به ساختمان کنگره، وی تا حد زیادی از انظار عمومی پنهان مانده است. این حمله که روز 6 ژانویه (17 دی) به وقوع پیوست، زمینه دومین استیضاح تاریخی ترامپ را فراهم کرده است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 7 اسفند 1399 بروزرسانی: 7 اسفند 1399 گردآورنده: diabetesngo.ir شناسه مطلب: 500

به "پیام ملانیا ترامپ به هواداران همسرش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیام ملانیا ترامپ به هواداران همسرش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید