پوتین: دندان های متجاوزان به خاک روسیه را خرد می کنیم

به گزارش پزشکی مدرن، رئیس جمهور روسیه تاکید نمود، مسکو دندان های هر قدرتی که برای تصرف بخشی از خاک روسیه کوشش کند را می کشد.

پوتین: دندان های متجاوزان به خاک روسیه را خرد می کنیم

همراه دور زمین باشید و با تور ارزان روسیه از کاخ کرملین دیدن کنید و در شهرهای زیبای مسکو و سوچی روسیه گشتی بزنید و خاطرات زیبایی برای خود رقم بزنید.

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه در اظهاراتی در یک نشست مجازی با مقام های ارشد کشورش که از تلویزیون پخش شد به آنچه که اظهارات طرف های خارجی در زیر سوال بردن کنترل روسیه بر منطقه سیبری که غنی از منابع انرژی است، استناد کرد.

در روسیه گزارشی در مورد طرح یک اظهارنظر مشابه در این مورد از سوی مادلین آلبرایت، وزیر خارجه اسبق آمریکا مطرح شده هر چند که او طرح چنین اظهار نظری را تکذیب نموده است.

پوتین اظهار کرد: بعضی جرات نموده و علنا می گویند این ناعادلانه است که روسیه صاحب ثروت منطقه ای همچون سیبری باشد. تنها یک کشور صاحب آن است.

پوتین با در پیش دریافت لحنی مبارزه طلبانه که حامیانش در میان نیرو های امنیتی و مسلح را مخاطب قرار داد گفت، مسکو به هر طرف متجاوزی پاسخی صریح و نیرومند خواهد داد.

او اعلام کرد: هر کسی می خواهد به ما آسیب بزند، اما کسانی که چنین کاری می نمایند باید بدانند ما دندان های همه آن ها را خواهیم کشید تا آن ها نتوانند گاز بگیرند و کلید آن توسعه نیرو های مسلح ما است.

این اظهارات پوتین ضمناً کوشش ها برای توافق بر سر برگزاری نشستی بین پوتین و جو بایدن رئیس جمهور آمریکا با هدف جلوگیری از وخامت هر چه بیشتر روابط بد مسکو با واشنگتن مطرح شدند.

منبع: عصر ایران
انتشار: 19 تیر 1400 بروزرسانی: 19 تیر 1400 گردآورنده: diabetesngo.ir شناسه مطلب: 739

به "پوتین: دندان های متجاوزان به خاک روسیه را خرد می کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پوتین: دندان های متجاوزان به خاک روسیه را خرد می کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید