هاشمی: فرمانداری باید نرخ کرایه تاکسی ها را تایید کند

به گزارش پزشکی مدرن، هاشمی گفت:نرخ کرایه های تاکسی باید به تایید فرمانداری برسد و این موضوع باید در وزارت کشور مطرح و تصمیم گیری گردد.

هاشمی: فرمانداری باید نرخ کرایه تاکسی ها را تایید کند

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، محسن هاشمی رئیس شورای شهر تهران در تشریح مصوبات دویست و دهمین جلسه علنی شورای شهر تهران که امروز یکشنبه هفتم اردیبهشت ماه برگزار گردید، گفت: توقع مدیرت شهری از تصمیم گیران کشوری این است که اختیارات قانونی شورا ها به این نهاد تفویظ گردد که با این اقدام شهروندان خواسته های و مسائل خود را می توانند از مدیریت شهری طلب نمایند.

رئیس شورای شهر تهران با اشاره به حضور شهردار تهران در صحن این شورا گفت: شهردار تهران برای ارایه لایحه ای دو فوریتی محرک چرخه مالی با تمرکز بر صنعت ساخت و ساز مالی در جلسه شورای شهر تهران حاضر شد.

هاشمی در تشریح جلسه هم اندیشی صبح امروز گفت: از ساعت 7 صبح جلسه هم اندیشی بین اعضای شورای شهر برگزار گردید و بعضی از اعضا بر این نظر بودند که خواسته های شورای شهر در ستاد کرونا درست مطرح نمی گردد و امروز تصمیم گرفتیم که دیگر مسائل و اختلاف ها را رسانه ای نکنیم و به گونه ای امروز بین شورای شهر و دیگر نهاد ها آتش بس اعلام کردیم.

او با اشاره به حواشی اجباری شدن استفاده از ماسک در ناوگان حمل و نقل عمومی گفت: توصیه ما این است برای حمل و نقل عمومی استفاده از ماسک اجباری گردد و شهرداری تهران باید موضوع استفاده از ماسک را دنبال کند، اما چگونگی نحوه تهیه و توزیع پنج میلیون ماسک (به میزان سفر با حمل و نقل عمومی) و امکان عملیاتی شدن استفاده از آن را تا به امروز ارائه نشده است.

رئیس شورای شهر تهران در پاسخ به این سوال که انتها نرخ کرایه تاکسی به چه شکل می گردد، اضافه کرد: نرخ کرایه ها باید به تایید فرمانداری برسد و این موضوع باید در وزارت کشور مطرح و تصمیم گیری گردد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 5 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: diabetesngo.ir شناسه مطلب: 9

به "هاشمی: فرمانداری باید نرخ کرایه تاکسی ها را تایید کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هاشمی: فرمانداری باید نرخ کرایه تاکسی ها را تایید کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید