نسخه 77 بتا برای مرورگر کروم منتشر شد ، بهبود حالت تاریک ، ارتقای سطح پنل مدیریت

به گزارش پزشکی مدرن، نسخه هفتاد و هفتم بتا برای مرورگر کروم منتشر شد. این نسخه دارای ویژگی های تازهی است. این نسخه تازه حالت تاریک را بهبود می بخشد و بعضی موارد را در پنل مدیریت تغییر می دهد.

نسخه 77 بتا برای مرورگر کروم منتشر شد ، بهبود حالت تاریک ، ارتقای سطح پنل مدیریت

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، این به روزرسانی به سایت ها اجازه می دهد کلیه موارد دلخواه خود را به راحتی و تنها با یک کلید enter تغییر دهند.البته بعضی معتقدند شاهد تغییرات گسترده ای در مقایسه با نسخه هفتاد و ششم نیستیم.

بهبود حالت تاریک یکی از مهمترین تغییرات نسخه فعلی است. درواقع در حال حاضر کروم برای حالت تاریک دو سطح عملکرد دارد. پیش از این نسخه هفتاد و ششم حالت جستجوی CSS با ترجیح رنگ-طرح را اضافه نمود که به سایتها اجازه می داد با تنظیم دستگاه به حالت تاریک ، موضوعی تیره ایجاد نمایند که به طور اتوماتیک فعال می گردد. اما اکنون کروم در حال کار روی یک ویژگی حالت تاریک اجباری است که در این بروزرسانی کمی بهبود یافته است.

این حالت برای اولین بار در چند نسخه پیش به عنوان یک فیلتر معکوس رنگی ساده ظاهر شد ، اما از آن موقع کمی بهتر شده است. حتمالاً متوجه شده اید که چگونه بعضی از برنامه های تلفن همراه با کلید Enter در صفحه کلیدهای مجازی تغییر می نمایند تا تعیین گردد که با فشار دادن دکمه در واقع چه کاری انجام خواهد شد. به عنوان مثال ، اندروید اجازه می دهد تا دکمه Enter به یک نماد ارسال ، یک فلش رو به جلو ، یک علامت چک و موارد دیگرتبدیل گردد. در کروم هفتاد و هفتم نیز دقیقا شاهد همین کاربردها هستیم.

منبع: انتخاب
انتشار: 4 دی 1401 بروزرسانی: 4 دی 1401 گردآورنده: diabetesngo.ir شناسه مطلب: 1226

به "نسخه 77 بتا برای مرورگر کروم منتشر شد ، بهبود حالت تاریک ، ارتقای سطح پنل مدیریت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نسخه 77 بتا برای مرورگر کروم منتشر شد ، بهبود حالت تاریک ، ارتقای سطح پنل مدیریت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید