شباهت ترامپ به یک حیوان سوژه شد

به گزارش پزشکی مدرن، اخیرا عکسی از نیم رخ دونالد ترامپ و یک کوسه در شبکه های اجتماعی می چرخد که به شدت پربازدید شده است، این عکس در سال 2019 در فلوریدا توسط تانر منسل، گرفته شده است، اما اکنون مورد توجه قرار گرفته است.

شباهت ترامپ به یک حیوان سوژه شد

به گزارش انتخاب، اخیرا عکسی از نیم رخ دونالد ترامپ و یک کوسه در شبکه های اجتماعی می چرخد که به شدت پربازدید شده است، این عکس در سال 2019 در فلوریدا توسط تانر منسل، گرفته شده است، اما اکنون مورد توجه قرار گرفته است.

منظره یک کوسه درنده، معمولاً یک منظره ترسناک است، اما وقتی یک عکس از کوسه ای فلوریدایی با دونالد ترامپ مقایسه می گردد، عامل ترس کاهش می یابد.

این تصویر را یک عکاس و فیلمبردار زیر آب، 27 ساله، گرفته است و اکنون به علت شباهت زیاد این تصویر به رئیس جمهور پیشین ایالات متحده به اشتراک گذاشته است. در این تصویر شاهد شکارچی عظیم الجثه دریا هستیم که دهان خود را باز نموده و ردیف هایی از دندان های برنده خود را به نمایش می گذارد، گویی که آماده است لقمه ای را از یک قربانی بی خبر دریافت کند.

تانر می گوید، خود او نیز پس از دیدن کامنت های کاربران به عکس کوسه متوجه این شباهت شده است و تا پیش از دیدن کامنت ها متوجه شباهت مذکور نشده بود. وی ادامه داد: من فکر می کنم این خنده دار و منحصر به فرد است. من تا به امروز نشنیده ام که کسی کوسه را با یک انسان مقایسه کند. کوسه ها معمولا این ژست را همراه با باز کردن دهان هنگامی انجام می دهند که یک لقمه عظیم را جویده اند و به فک خود استراحت می دهند.

منبع: عصر ایران
انتشار: 9 اسفند 1399 بروزرسانی: 9 اسفند 1399 گردآورنده: diabetesngo.ir شناسه مطلب: 504

به "شباهت ترامپ به یک حیوان سوژه شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شباهت ترامپ به یک حیوان سوژه شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید