گل محمدی: به خاطر بد آغاز کردن مسابقه تنبیه شدیم، حداقل لیاقت مان زدن یک گل بود

به گزارش پزشکی مدرن، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با اذعان به عملکرد بد تیمش در نیمه نخست ملاقات مقابل الوحده امارات گفت که در این بازی حداقل استحقاق زدن یک گل را داشته اند.

گل محمدی: به خاطر بد آغاز کردن مسابقه تنبیه شدیم، حداقل لیاقت مان زدن یک گل بود

به گزارش خبرنگاران، یحیی گل محمدی پس از شکست یک بر صفر تیمش مقابل الوحده امارات گفت: نیمه اول را بد آغاز کردیم. تیم حریف خوب پرس می کرد و فضاها را بسته بود. ما نیمه بدی را پشت سر گذاشتیم و نتوانستیم گردش توپ داشته باشیم و به بازی سرعت بدهیم.

وی اضافه نمود: در نیمه دوم اما بازی یک طرفه شده بود و موقعیت هایی برای گل زدن داشتیم که متأسفانه استفاده نکردیم و سه امتیاز را از دست دادیم. به نظرم اگر از موقعیت ها استفاده می کردیم نتیجه غیر از این می شد و می توانست حداقل بازی مساوی گردد. به الوحده تبریک می گویم. امروز با انرژی خوبی بازی کردند و خصوصاً در نیمه قوی بودند، ولی نیمه دوم متفاوت بود و حداقل لیاقت مان زدن یک گل بود که متأسفانه این اتفاق نیفتاد.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در پاسخ به این پرسش که آیا تیمش تمرکز لازم را نداشت یا اینکه الوحده بهتر از گذشته ظاهر شد، گفت: الوحده یک تیم منسجم است و دفاع تیمی خوبی دارد. امروز هم ما به خاطر بد آغاز کردن مسابقه تنبیه شدیم و نتوانستیم بازی را کنترل کنیم. ضمن اینکه برای گلزنی فرصت داشتیم که متأسفانه این اتفاق رخ نداد.

گل محمدی در واکنش به طرح این موضوع که تیمش با بدشانسی پیروز به گلزنی نشده است، توضیح داد: من اعتقادی به بدشانسی در فوتبال ندارم. کسی که تمرکز داشته باشد برای زدن ضربه نهایی به گل می رسد. فکر می کنم ما آن تمرکز را نداشتیم و بی دقت بودیم. ما موقعیت هایی را که با زحمت به دست می آمد، خیلی راحت از دست می دادیم.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا به نظرش تیم پرسپولیس می تواند این نتیجه را جبران کند و به عنوان صدرنشین به مرحله بعد صعود کند، گفت: ما فقط یک راه داریم که به عنوان تیم اول از این گروه صعود کنیم، آنهم پیروزی مقابل الریان است و باید همه تمرکز و انرژی مان را در آن مسابقه برای پیروزی بگذاریم. به نظرم راه دیگری برای صدرنشینی وجود ندارد.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در انتها گفت: ما مرد عظیمی را از دست دادیم. جاسمیان از مردان عظیم فوتبال ایران و پرسپولیس بود. همین جا به مردم ایران، جامعه فوتبال و خانواده جاسمیان تسلیت می گویم. از صمیم قلب همه ما ناراحت هستیم و امیدوارم روح مرحوم جاسمیان شاد باشد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 26 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 26 اردیبهشت 1400 گردآورنده: diabetesngo.ir شناسه مطلب: 653

به "گل محمدی: به خاطر بد آغاز کردن مسابقه تنبیه شدیم، حداقل لیاقت مان زدن یک گل بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گل محمدی: به خاطر بد آغاز کردن مسابقه تنبیه شدیم، حداقل لیاقت مان زدن یک گل بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید