هنوز هم روی حرفم هستم، بازیکنان پرسپولیس هم در خطر هستند

به گزارش پزشکی مدرن، آرش برهانی در گفتگو با خبرنگاران در مورد انتقاداتی که امروز از او به خاطر صحبت هایی که انجام داده می شود، گفت: من حرف غیرمنطقی نزده ام. شما به پرواز استقلال به اهواز نگاه کنید، در هواپیما چه خبر بود. قرار بود همه پروتکل های بهداشتی رعایت شود اما مگر می شود با چنین شرایطی این اتفاق رخ دهد.

هنوز هم روی حرفم هستم، بازیکنان پرسپولیس هم در خطر هستند

وی تأکید کرد: اگر امکان دارد از بازیکنان تست کرونا گرفته شود و به دروغ بگویند که کرونا داریم؟ اسناد همه چیز را مشخص می کند.

برهانی با انتقاد از اینکه چرا چهار ماه پیش لیگ را تعطیل کردیم گفت: در آن موقع مثل الان اینقدر کرونا شیوع پیدا نکرده بود. آن موقع که بهتر می توانستیم لیگ را برگزار کنیم، نه حالا که با این شرایط سخت اصرار داریم بازی ها را برگزار کنیم.

مهاجم پیشین استقلال در پاسخ به این پرسش که برای فصل آینده چه راهکاری می توان در نظر گرفت، گفت: می توانیم این بازی ها را ادامه داده و بعد از آن به سرعت با بدنسازی خوب لیگ جدید را شروع کنیم. نباید به هر طریقی قهرمان را مشخص کنیم. باید همه چیز اصولی و با انجام کامل نکات بهداشتی صورت بگیرد.

وی در ادامه گفت: درست است که پرسپولیس راهی تا قهرمانی ندارد اما آنها هم در حال حاضر در معرض خطر هستند. بسیاری از بازیکنان پرسپولیس با من دوست هستند و خدای ناکرده نمی خواهم بشنوم که یکی از آنها هم دچار این ویروس شده است. من نمی گویم لیگ را تعطیل کنیم اما ادامه لیگ به گونه ای نباشد که جان کسی به خطر بیفتد.

برهانی افزود: یادتان هست زمانی که هوا آلوده بود، روزی که آلوده می شد بازی را تعطیل می کردند و فردا که شرایط بدتر بود ما مجبور بودیم بازی کنیم، بنابراین نباید به خاطر اینکه افکار عمومی را ساکت کنیم، بازی ها را برگزار کنیم. تیم ها تمرکز ندارند و همه نگران این هستند که مبادا دچار این ویروس شده و خانواده هایشان هم در معرض خطر قرار بگیرند.

برهانی در سرانجام خاطرنشان کرد: جان جوانان و سلامتی آنها به نظر من مهمتر از هزار قهرمانی در این شرایط بحرانی است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 12 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: diabetesngo.ir شناسه مطلب: 147

به "هنوز هم روی حرفم هستم، بازیکنان پرسپولیس هم در خطر هستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هنوز هم روی حرفم هستم، بازیکنان پرسپولیس هم در خطر هستند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید