نگار عابدی: احتمال ساختدودکش3وجود دارد

به گزارش پزشکی مدرن، نگار عابدی درباره ساخت دودکش تازه بیان نمود: سریالهایی مثل مرکز یا دودکش به برند تبدیل شده اند و همیشه درباره سری بعدی آنها این احتمال وجود دارد. معمولا خاتمه هر فصل هم باز است. دودکش هم خاتمه بازی داشت و احتمال ساخت فصل بعدی وجود دارد. اگر این بار هم 8 سال طول بکشد تا فصل بعدی ساخته شود، زنده بودم حتما درآن بازی می کنم.

نگار عابدی: احتمال ساختدودکش3وجود دارد

به گزارش خبرنگاران، نگار عابدی درباره انتقادهایی که نسبت به بی تغییر بودن کاراکترهای دودکش علی رغم گذشت سالهای مختلف یا به سمت ساده لوحی رفتند، مطرح شد، گفت: افروز در فصل اول یک آدم ساده و آرام است. خیلی حرف نمی زند و منفعل است در عین حال به برادر بزرگترش احترام می گذارد و به برادر کوچکترش محبت می کند. برخی آدمها در جوانی ناشی از غرور یا خجالت، بسته تر باشند اما به مرور راحت تر مکنونات قلبی شان را می گویند. ما در 10 سال گذشته در ارتباط با آدمهای دیگر، جدی تری بوده ایم اما در مواجهه با مسائل، خودمان را به آن راه می زنیم و فشارها ناشی از این می شود که آدمها رفتار شیرین تری داشته باشند، البته منظورم شیرین عقل بودن نیست.

این بازیگر که مهمان برنامه سریالیست با اجرای پدرام کریمی بود، درباره نقدهایی که درباره سریال دودکشخوانده گفت: در دورانی که سریال پخش می شد و ما روز پخش بودیم، خیلی از نقدها را از دست دادم. من همزمان با تصویربرداری نقدها را نمی خوانم چون روی کارم تاثیر می گذارد.

وی افزود: من روز آخر فیلمبرداری به سریال در کنار پروانه ها منتقل شدم و تا امروز هم درگیر هستم. هنوز برای خواندن نقدها وقت دارم و اگر قرار باشد فصل تازه این سریال ساخته شود، تا آن موقع نقدهای مکتوب را خواهم خواند.

این بازیگر تاکید کرد: البته نقدهای خوبی شنیدم که مهم ترینشان این بود که سریال بسیار شریف است. یک سریال وقتی می خواهد بر لب مخاطب خنده بنشاند، از نظر من اینکه چطور از مخاطب خنده بگیریم مهم است. آیا قرار است سراغ شوخی های سطحی یا فانتزی هایی که در زندگی مان وجود ندارد برویم؟ درباره این سریال به جرات می توانم بگویم 98 درصد راضی بودند!

وی درباره انتقاد دو درصد به جای مانده شرح داد: برخی از جاهای سریال تلخ بود و به همین انتقاد می کردند. به نظر من آقای نیک نژاد این خط داستانی را خیلی درست پیش بردند. ما با طنازی مسائل را مطرح می کنیم تا بتوانیم به آنها بپردازیم. ما همه در روزهایی هستیم که باید در کنار هم آنها را تحمل کنیم تا رد شوند و بگذرند. بنابراین سریال طبیعتا در بخشهایی تلخ شده بود.

عابدی در پاسخ به مجری سریالیست در این باره که آیا موافق ساخت دودکش2 بوده، شرح داد: خیلی زیاد. آقای نیک نژاد طرح داستان را نوشته بود و تک تک شخصیت ها را خودش خلق کرده بود، حتی برای برخی از آنها ما به ازا دارند. در پادری که من نتوانستم همکاری کنم قدری شخصیت ها کمرنگ بود و جا بود آنها دوباره زنده شوند. حیف بود دوباره به این آدمها پرداخته نشود.

این بازیگر شرح داد: آدمهایی مشابه کاراکترهای دودکش هنوز وجود دارند اما در سیاهی و تاریکی برخی آدمهای بد آنها دیده نمی شوند.

این بازیگر درباره میزان مخاطب سریال اظهار کرد: ما دو پیک کرونا را حین ساخت سریال پشت سر گذاشتیم و نزدیک به یک ماه پروژه به علت درگیر شدنمان با کرونا تعطیل بود و خود من مبتلا شدم. جامعه در این ایام سختی زیادی داشت و خانه ای نبود که یک نفر در آن کرونا نگرفته باشد و این عوامل خیلی موثر است.

وی همچنین در واکنش به نقد منتقد برنامه گفت: کلیشه ای بودن زنان سریال را قبول ندارم و اگر بخواهیم اینطوری نگاه کنیم هر نقش مادری کلیشه ای است. درباره افروز اینگونه نیست و او یک زن آرام و بی زبان است که بیشتر به جای قربان صدقه رفتن بچه هایش اهل عمل است.

عابدی درباره تجربه کرونا گرفتنش گفت: ضعف و بی حالی شدیدی داشتم اما بعد از انتها دوره ام بلافاصله سر کار رفتم و همان موقع هم به گرگان رفتیم.

وی درباره ساخت دودکش2 بیان کرد: سریالهایی مثل مرکز یا دودکش به برند تبدیل شده اند و همیشه درباره سری بعدی آنها این احتمال وجود دارد. معمولا انتها هر فصل هم باز است. دودکش هم انتها بازی داشت. اگر این بار هم 8 سال طول بکشد تا فصل بعدی ساخته شود، اگر زنده بودم، بازی می کنم.

عابدی در انتها گفت: نقدتان خوب بود و برنامه تان را هم خیلی دوست دارم فقط فکر می کردم درباره فرایند بازی ام باید شرح بدهم و برخی سوالات تخصصی بود.

سریالیست به تهیه کنندگی محمد باریکانی و مجتبی فرجی و با اجرای پدرام کریمی کاری است از گروه تاریخ، فرهنگ و هنر شبکه یک که پنجشنبه هر هفته ساعت 23 و 15 روی آنتن شبکه یک سیما می رود.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 29 شهریور 1400 بروزرسانی: 29 شهریور 1400 گردآورنده: diabetesngo.ir شناسه مطلب: 840

به "نگار عابدی: احتمال ساختدودکش3وجود دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نگار عابدی: احتمال ساختدودکش3وجود دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید