مردی که 17 سال است در جنگل زندگی می نماید

به گزارش پزشکی مدرن، زندگی 17 ساله فردی کانادایی در جنگل، به سوژه رسانه ها تبدیل شده است.

مردی که 17 سال است در جنگل زندگی می نماید

به گزارش باشگاه خبرنگاران، در قرن 21، عصر کامپیوتر، لپ تاپ و تلفن های همراه هوشمندی هستند که به بخشی جدانشدنی از زندگی همه ما تبدیل شده اند. ما در عصر اینترنت زندگی می کنیم که روزی نمی شد تصور کرد که بتوان همه کار های روزمره از ساده ترین تا پیچیده ترین آن را تنها با یک تلفن همراه انجام داد. حالا تصور زندگی بدون همه این ابزار های اینترنتی سخت است.

اما در این مطلب با مردی آشنا خواهید شد که هنوز به شیوه های قدیمی زندگی می نماید. چاندراشکار مردی است با اندام لاغر، اما قوی، نیمه طاس، ریش بلند، دمپایی پلاستیکی و دو جفت لباس که مدت 17 سال است بدون داشتن تمام این امکانات در جنگل زندگی می نماید. چاندراشکار را می توان در یک جنگل انبوه بین روستا های ادتاله و نکاره در منطقه داکشینا کانادا یافت. برای رسیدن به جایی که او زندگی می نماید باید 3 تا 4 کیلومتر پیاده روی کرد.

چاندراشکار یک محل اسکان کوچک با چوب های بامبو که مقداری پلاستیک روی آن قرار داده زندگی می نماید و ماشین سفیر قدیمی در کنار کلبه او و رادیویی که تنها همدم او است. علت انزوای چاندراشکار از دست دادن ثروتش در یک بانک تعاونی است. او زمانی صاحب یک مزرعه به مساحت 1.5 هکتار بود و زندگی آرامی داشت. او در سال 2003 مجبور شد تا یک وام 40 هزار روپیه ای از یک بانک تعاونی بگیرد، اما نتوانست آن را پس بدهد و بانک مزرعه اش را به حراج گذاشت.

چاندراشکار که تمام زندگی اش را از دست داده بود با ماشین سفیر خود به دل جنگل زد و تصمیم گرفت تنها زندگی کند. او در داخل رودخانه کنار کلبه خود حمام می نماید و با فروش سبد هایی که خودش می بافد برای خود برنج، شکر و سایر مواد غذایی تهیه می نماید.

منبع: فرارو
انتشار: 8 آبان 1400 بروزرسانی: 8 آبان 1400 گردآورنده: diabetesngo.ir شناسه مطلب: 882

به "مردی که 17 سال است در جنگل زندگی می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مردی که 17 سال است در جنگل زندگی می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید