فاضلی: به مردم حق می دهم اما کارنامه ام قابل دفاع است

به گزارش پزشکی مدرن، تهران (پانا)-سرمربی نساجی قائمشهر درباره آخرین شرایط این تیم پس از انتخاب به عنوان سرمربی شرح داد.

فاضلی: به مردم حق می دهم اما کارنامه ام قابل دفاع است

به گزارش روابط عمومی باشگاه نساجی مازندران، وحید فاضلی سرمربی تیم نساجی مازندران در گفت وگو با برنامه موج ورزش درخصوص اردوی کیش اظهار کرد: هفت جلسه تمرین و دو بازی تدارکاتی در این اردو انجام دادیم که در کل برآیند مثبتی داشت و رضایت بخش بود.

وی درباره فرایند جذب بازیکنان نساجی در فصل پیش رو افزود: 4 بازیکن تمدیدی داشتیم و 7 بازیکن لیگ فزونی می توانستیم بگیریم، چاره ای جز این نداشتیم که 9 بازیکن لیگ یکی و سهمیه آزاد جذب کنیم، به همین خاطر با توجه به محدودیت بودجه، خیلی سریع دست به کار شدیم، ضمن اینکه دانه درشت ها را تیم های عظیم و پولدار جذب می کردند.

سرمربی نساجی مازندران ادامه داد: در چنین شرایطی مربی باید لایه های زیرین بازیکنان را بشناسد، بازیکنانی که خوب هستند مثل بازیکنان فصل گذشته نساجی که هم استعداد و ظرفیت بالا و هم قیمت پایینی دارند.

فاضلی با بیان اینکه در این زمینه با توجه به شرایط موجود توانستیم شایسته عمل کنیم و بازیکنان خوبی بگیریم، افزود: شرایط نساجی حتی از آلومینیوم اراک و مس رفسنجان هم سخت تر بود، این ها تغییراتشان از ما کمتر بود، ضمن اینکه 10 سهمیه لیگ فزونی هم داشتند.

وی با عنوان اینکه نساجی واقعاً سال جاری کار سختی داشت و اگر خوب مدیریت نمی شد باید بحران سختی را می گذراندیم، اعلام کرد: به دلیل اینکه کارمان را زود آغاز کردیم، شرایط خوبی داریم و در حال حاضر روی اعتماد به نفس و هماهنگی بازیکنان تمرکز کردیم تا تیم یکدست و خوبی را راهی مسابقات کنیم.

سرمربی نساجی مازندران در ارتباط با انتظار طرفداران از کادر جدید بیان کرد: از خودم انتظار زیادی دارم، مردم شاید ندانند و بگویند فاضلی فقط دستیار بوده اما کارنامه ام قابل دفاع است. با تیم آلومینیوم اراک و خیبر خرم آباد از لیگ 2 به لیگ 1 صعود کردیم، حضورم در نفت مسجدسلیمان، شاهین بوشهر و آلومینیوم اراک هم منتهی به صعود به لیگ برتر شد و با نساجی هم در فصلی که گذشت توانستیم نتایج در خور شأنی را کسب کنیم. در تمام این سال ها به عنوان دستیار اصلی نقش پررنگی داشتم. به مردم حق می دهم، خیلی ها شناخت کافی ندارند اما امیدوارم باز هم بتوانم اعتماد مردم خوب مازندران را جلب کنم. هنوز سرمربیگری ام به مردم ثابت نشده ولی همه می دانند استقلال مرا می خواست، قبل از آن هم از چند تیم عظیم پیشنهادات خوبی داشتم.

فاضلی در خصوص شرایط کادر فنی گفت: همانطور که در جذب بازیکن، خوب کار کردیم، در انتخاب همکاران هم به درستی و هدفمند عمل کردیم. آقایان ابطحی و فیض کریملو افتخار دادند و در کنارم ماندند، آقایان فرزانه و مبعلی و همچنین آقای حسن زاده را به عنوان یک عظیم تر افزودیم. به دنبال کسی هستم کاری که خودم برای آقای فکری انجام می دادم را انجام دهد. سعی می کنم با هماهنگی باشگاه در مقاطع کوتاه مدت مربیان جوان و بومی متعددی را در کنار تیم بیاورم تا هر آنچه در وجودم هست به آنها یاری کنم.

سرمربی نساجی مازندران درخصوص به کارگیری بازیکنان جوان بومی یادآور شد: اولویت و تمام تمرکزم این است تا ابتدا نساجی را از آب و گل بیرون بکشم، سپس به این دغدغه هم توجه می کنم. ضمن اینکه از بین بازیکنان جوان در حال حاضر علیرضا امیرخانی به جمع ما اضافه خواهد شد.

فاضلی در سرانجام گفت: در روزهای اخیر امیرحسین موسی زاده که یک بازیکن مازندرانی است را جذب کردیم و در نظر داریم تا حسن نجفی را نیز به جمعمان اضافه کنیم.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 6 آذر 1399 بروزرسانی: 6 آذر 1399 گردآورنده: diabetesngo.ir شناسه مطلب: 323

به "فاضلی: به مردم حق می دهم اما کارنامه ام قابل دفاع است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فاضلی: به مردم حق می دهم اما کارنامه ام قابل دفاع است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید