دیگر نمی توانیم برای تیم ایمان هزینه کنیم

به گزارش پزشکی مدرن، خبرنگاران/فارس مدیرعامل باشگاه ایمان فارس با تاکید براینکه دیگر توان تامین هزینه های این باشگاه را برای حضور در رقابت ها ندارد، اظهار داشت که اگر یاری مناسبی به این باشگاه و تیم فوتسالش نشود، امتیاز لیگ فزونی استان فارس از بین خواهد رفت.

دیگر نمی توانیم برای تیم ایمان هزینه کنیم

سعید خبازیان، عصر پنجشنبه 23 بهمن و در حالیکه تیم فوتسال ایمان بعد از شکست های پی درپی، در بازی خانگی مقابل حریف به تساوی دست یافت، به خبرنگاران گفت: حدود دو هفته به شروع رقابت های این فصل، شخصی امتیاز تیم ارژن را خرید اما نمی دانم به چه دلیل پس از چهار بازی بیان کرد که دیگر توان پرداخت هزینه ها را ندارد و اینگونه دست ما خالی ماند.

وی اضافه کرد: وظیفه هیئت فوتبال و اداره ورزش آنالیز رزومه افرادیست که با قصد باشگاه و تیم داری وارد عرصه می شوند است، باید ضمانتی از آنها گرفته گردد که نتوانند به این راحتی کنار بکشند و بچه های شیراز را تنها بگذارند.

خبازیان گفت: پس از اینکه آقای رمضانی تیم را به امان خدا رها کرد، آقای محسن ابراهیمی سرپرست تیم ما به خاطر رفاقتی که با ما و بچه های تیم داشت، از جیب خودش برای تیم هزینه کرد و تا هفته قبل هم 150 میلیون تومان توسط ایشان هزینه شد. آقای ابراهیمی حتی قصد داشت خانه اش را بفروشد و خرج تیم کند اما به او گفتم چه چیزی در این فوتسال است که می خواهی زندگی ات را پایش بگذاری؟

مدیرعامل تیم فوتسال ایمان ادامه داد: در نهایت پیش از بازی هفته گذشته مقابل سن ایچ ساوه، به این نتیجه رسیدیم که با توجه به اینکه آهی در بساط نداریم، نمی توانیم به ساوه برویم. می دانیم که اعزام نشدن یک تیم از شهر بزرگی مثل شیراز، مایه سرافکندگی استان فارس است اما واقعا چاره ای نداشتیم. این هفته هم مدیون اسپانسرمان هستیم که 10 میلیون تومان یاری کرد تا بتوانیم بازی خانگی مان را برگزار کنیم.

وی با انتقاد از نگاه تبعیض آمیز مسئولان به تیم های فوتبال و فوتسال استان فارس گفت: از اداره ورزش، استانداری، فرمانداری و شورای شهر دلخوریم. از آنهایی که 250 میلیون تومان به تیم های فجر و قشقایی یاری می نمایند؛ انگار تیم ایمان بچه سر راهیست!.

خبازیان گفت: ایمان، تنها تیم لیگ رجحان استان فارس در فوتسال و فوتبال است، ما با دریافت 400 میلیون تومان می توانیم این تیم را در لیگ برتر نگه داریم. بازیکنان ما بدون هیچ پول و امکاناتی تا اینجا آمده اند. برخی از آنها شاید فقط یک میلیون تومان از ابتدای فصل دریافت نموده اند. خیلی مرد و با معرفت هستند که هنوز کار را ادامه می دهند.

توان رفتن به تبریز را نداریم

مدیرعامل باشگاه ایمان گفت: مالک جدید باشگاه، دیگر توان هزینه کردن ندارد. این تیم برای بازی خارج از خانه بعدی که در تبریز خواهد بود، توانایی اعزام ندارد و اگر این اتفاق رخ دهد، امتیاز فوتسال استان فارس در لیگ برتر از بین می رود.

خبازیان گفت: شهرهای کوچکی مثل بهبهان و ساوه به راحتی در لیگ برتر تیم داری می نمایند اما در شیراز هیچ کس حاضر نیست به ورزش حرفه ای یاری کند و این عجیب است؛ کاش مسئولان فکر نمایند که این جوانان فرزندان خودشان هستند و پای کار بیایند و یاری نمایند، باور داشته باشند چیزی از این فوتسال به جیب منِ مدیرعامل باشگاه نرفته و نخواهد رفت، ما با علاقه آمده ایم تا یاری کنیم اما دیگر توانی برای هزینه کردن نداریم.

به گزارش خبرنگاران، تیم فوتسال ایمان در هفته دهم رقابت های لیگ برتر فوتسال کشور، پیروز به کسب یک امتیاز شد.

این تیم که در تمامی دیدارهای گذشته شکست خورده بود، عصر پنجشنبه 23 بهمن ماه در سالن شهید ابوالفتحی شیراز میزبان بازارهای کوثراصفهان بود و با تساوی پنج بر پنج به کار خود سرانجام داد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 27 اسفند 1399 بروزرسانی: 27 اسفند 1399 گردآورنده: diabetesngo.ir شناسه مطلب: 542

به "دیگر نمی توانیم برای تیم ایمان هزینه کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دیگر نمی توانیم برای تیم ایمان هزینه کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید