پرس: امباپه؟ سعی می کنیم بهترین بازیکنان را به رئال مادرید بیاوریم، با دولتی شدن باشگاه ها خواهم جنگید

به گزارش پزشکی مدرن، رئیس باشگاه رئال مادرید مخالف وابسته شدن باشگاه ها به دولت هاست و نسبت به جذب کیلیان امباپه در تابستان آینده ابراز خوشبینی کرد.

پرس: امباپه؟ سعی می کنیم بهترین بازیکنان را به رئال مادرید بیاوریم، با دولتی شدن باشگاه ها خواهم جنگید

به گزارش خبرنگاران، فلورنتینو پرس که تابستان اخیر سعی کرد کیلیان امباپه را از پاری سن ژرمن برای رئال مادرید به خدمت بگیرد اما سه پیشنهاد آنها که آخرینش 200 میلیون یورو بود از سوی این باشگاه فرانسوی رد شد، در گفت وگو با روزنامه موندو دپورتیوو چاپ کاتالونیا در خصوص آخرین شرایط برای جذب این ستاره فرانسوی گفت: ما سعی می کنیم بازیکنان خوب و بهترین بازیکنان را به رئال مادرید بیاوریم، اما شما باید امکان بازی گرفتن از آنها را هم داشته باشید.

وی افزود: حالا اگر ما 200 میلیون به پاری سن ژرمن بدهیم، آنها امباپه را نخواهند فروخت. وقتی قرارداد کیلیان منقضی بشود، اوضاع برای جذب او بهتر می شود اما در حال حاضر باشگاه هایی هستند که تحت حمایت دولت های خود هستند (اشاره به باشگاه هایی همچون پاری سن ژرمن و منچسترسیتی) و نمی خواهند بازیکنان خود را بفروشند. من می جنگم چون این مدیریت است که غالب است، نه پولی که از بیرون به شما می دهند.

رئیس باشگاه رئال مادرید که مخالف وابسته شدن باشگاه ها به دولت ها است، در تکمیل صحبت های خود گفت: لحظه ای خواهد رسید که 30 باشگاه برتر اروپایی در مالکیت دولت ها قرار خواهد گرفت اما من اینجا هستم که (با این موضوع) بجنگم و از ابتدا شروع به جنگیدن خواهم کرد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 1 دی 1400 بروزرسانی: 1 دی 1400 گردآورنده: diabetesngo.ir شناسه مطلب: 945

به "پرس: امباپه؟ سعی می کنیم بهترین بازیکنان را به رئال مادرید بیاوریم، با دولتی شدن باشگاه ها خواهم جنگید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرس: امباپه؟ سعی می کنیم بهترین بازیکنان را به رئال مادرید بیاوریم، با دولتی شدن باشگاه ها خواهم جنگید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید