پرداخت خسارت بیمه خودرو به صورت آنلاین با بیمیتو

به گزارش پزشکی مدرن، رپرتاژ آگهی - در پی اعلام بیمیتو، وبسایت فروش آنلاین خدمات بیمه، از این پس مردم می توانند خسارت های مربوط به خودرو را به صورت آنلاین دریافت نمایند و نیازی به مراجعه حضوری به شعب بیمه ندارند.

پرداخت خسارت بیمه خودرو به صورت آنلاین با بیمیتو

بیشترین میزان عدم رضایت مردم از بیمه، مربوط به فرآیند پرداخت و دریافت خسارت خودرو است. مسائلی که پس از خرید بیمه و در زمان دریافت خسارت وجود دارد، معمولا برای افراد زمان بر و گیج نماینده است. عدم آشنایی افراد با فرایند دریافت خسارت، احتیاج به مراجعه حضوری، طی کردن مراحل پیچیده برای ارزیابی و دریافت خسارت، زمان بر بودن فرآیند معین خسارت تا دریافت خسارت و … از مسائلی هستند که برای افراد ایجاد می گردد.

با این وجود، شرکت های بیمه اقدام جدی برای حل این مشکل ننموده اند و تنها راه چاره نسبی که ارائه شد، پرداخت خسارت سیار توسط بعضی از شرکت های بیمه است.

پس از مشاهده و ارزیابی این مسائل، بیمیتو، یکی از اولین پلتفرم های استعلام و خرید آنلاین بیمه در ایران، بخشی تحت عنوان پرداخت خسارت آنلاین به سایت خود اضافه نموده است.

چگونه می توان خسارت خودرو را به صورت آنلاین پرداخت یا دریافت کرد؟

تمام افرادی که بیمه بدنه یا بیمه شخص ثالث خود را از وبسایت بیمیتو خریداری نموده اند، در زمان خسارت چه مقصر باشند چه زیان دیده، می توانند به سایت بیمیتو بخش پرداخت خسارت آنلاین مراجعه نمایند و با ثبت درخواست، فرایند دریافت خسارت خود را به کارشناسان بیمیتو واگذار نمایند.

کارشناسان بخش خسارت بیمیتو، پس از تایید درخواست، دریافت مدارک لازم و ارزیابی خسارت، مراحل دریافت خسارت از شرکت بیمه را به جای بیمه گذار یا زیان دیده طی می نمایند و در نهایت مبلغ نهایی خسارت به شماره حساب فرد زیان دیده واریز می گردد.

پرداخت آنلاین خسارت در حال حاضر به تعدادی از شرکت ها و استان ها محدود است که در آینده با همکاری شرکت های بیمه، این خدمت گسترده و برای شرکت های بیشتر و در استان های بیشتر ارائه خواهد شد.

کارشناسان بیمیتو به صورت 24ساعته جوابگوی سوالات درباره نحوه پرداخت یا دریافت آنلاین خسارت هستند.

منبع: شفقنا اقتصادی
انتشار: 29 اسفند 1399 بروزرسانی: 29 اسفند 1399 گردآورنده: diabetesngo.ir شناسه مطلب: 546

به "پرداخت خسارت بیمه خودرو به صورت آنلاین با بیمیتو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرداخت خسارت بیمه خودرو به صورت آنلاین با بیمیتو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید