طرح پایش گسترده قضایی در ندامتگاه تهران عظیم اجرا شد

به گزارش پزشکی مدرن، گروه 150 نفره قضات و سرپرستان نواحی مختلف که به همراه دکتر القاصی مهر در ندامتگاه تهران عظیم حضور یافته بودند، زمینه آزادی 442 نفر را فراهم نمودند.

طرح پایش گسترده قضایی در ندامتگاه تهران عظیم اجرا شد

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، گروه 150 نفره قضات و سرپرستان نواحی مختلف که به همراه دکتر القاصی مهر در ندامتگاه تهران عظیم حضور یافته بودند، زمینه آزادی 442 نفر را فراهم نمودند.

مدیرکل زندان های استان تهران در انتها حضور ده ساعته قضات شعبات مختلف دادسرا های استان تهران گفت: همزمان با روز میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) و ایام خجسته دهه فجر انقلاب اسلامی، طرح گسترده پایش زندانیان در ندامتگاه تهران عظیم صورت گرفت که طی آن زمینه آزادی 442 نفر فراهم شد و طی روز های آینده به کانون خانواده بازخواهند گشت.

سیدحشمت اله حیات الغیب با اعلام این خبر گفت: طی حضور علی القاصی مهر دادستان مرکز تهران و 150 نفر از قضات و سرپرستان نواحی مختلف در ندامتگاه مرکزی این استان، درخواست های قضایی تمام زندانیان مورد آنالیز نهاده شد.

وی تصریح نمود: با درخواست 158 نفر از زندانیانی که خواهان انتقال به شهر های خودشان بودند، موافقت شده، پرونده ردمال 285 نفر نیز به شعبات سه گانه شورا های حل اختلاف ندامتگاه ارجاع شد.

مقام عالی زندان های استان تهران اضافه نمود: با هدف تداوم اجرای طرح پایش، کارگروهی نیز در دادستانی استان متشکل از معاونین دادستان و قضات اجرای احکام تشکیل شده تا خارج از نوبت، به درخواست 1500 نفر از مددجویان این ندامتگاه رسیدگی کرده که نتایج آن به زودی اعلام خواهد شد.

گفتنی است: دادستان مرکز تهران و 150 نفر از قضات و سرپرستان نواحی مختلف از ساعت 8 صبح امروز تا ساعت 20 با حضور در زندان و اندرزگاه های مختلف تهران عظیم، با تک تک زندانیان حوزه های قضایی مربوطه ملاقات و مصاحبه کردند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 21 اسفند 1399 بروزرسانی: 21 اسفند 1399 گردآورنده: diabetesngo.ir شناسه مطلب: 528

به "طرح پایش گسترده قضایی در ندامتگاه تهران عظیم اجرا شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طرح پایش گسترده قضایی در ندامتگاه تهران عظیم اجرا شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید