حمله تند حجت کریمی به خسرو حیدری

به گزارش پزشکی مدرن، داستان از صحبتهای امروز خسرو حیدری در برنامه ورزش و مردم آغاز شد که مربی فصل گذشته آبی ها مدعی شد کریمی احتمالا امید ابراهیمی را نشناخته چرا که هیچ عکس العملی نسبت به علاقه این بازیکن برای بازگشت به استقلال، نشان نداده است.

حمله تند حجت کریمی به خسرو حیدری

اظهارنظری که واکنش سرپرست سابق استقلال را در پی داشته است.

حجت کریمی در گفت و گویی که با یکی از سایتهای خبری داشته، درباره صحبتهای امروز حیدری گفته است: حیدری یک بار با من صحبت کرد و گفت امید ابراهیمی در ایران حضور دارد. شب برای شام به منزل ما بیایید. امید هم حضور دارد. می توانیم برای عقد قرارداد و بعلاوه جذب 3-2 بازیکن دیگر صحبت کنیم.

جواب کریمی به تماس حیدری چه بوده؟ ادامه صحبتهای او را بخوانید: به او گفتم من الان بازیکن نمی خواهم و در پی مربی هستم. هر وقت سرمربی گرفتم او خودش برای جذب بازیکن تصمیم می گیرد. از این صحبت ها ناراحت شدم و گفتم لطفا تشریف ببرید من جلسه دارم! چرا سرپرست مدیرعاملی باشگاه استقلال برای تماشا باجناق حیدری به منزل او برود؟ مگر نمی گویند ابراهیمی بازیکن خوب و با کیفیتی است؟ چرا الان جواد نکونام او را نمی گیرد؟

تا اینجای ماجرا، کریمی به صحبتهای حیدری واکنش نشان داده بود اما او در ادامه حرفهایش، سراغ حمله به مربی سابق استقلال رفته است: وقتی در پی سرمربی بودیم و با چند گزینه صحبت کردیم، حیدری گفت گفت چرا من روی نیمکت نباشم؟ مگر چه چیزی کمتر از فرهاد مجیدی دارم که سرمربی نشوم؟

منبع:ورزش سه

منبع: فرارو
انتشار: 30 تیر 1402 بروزرسانی: 30 تیر 1402 گردآورنده: diabetesngo.ir شناسه مطلب: 1318

به "حمله تند حجت کریمی به خسرو حیدری" امتیاز دهید

1 کاربر به "حمله تند حجت کریمی به خسرو حیدری" امتیاز داده است | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمله تند حجت کریمی به خسرو حیدری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید