اسکوچیچ: برای بازی با کره جنوبی انگیزه های زیادی داریم

به گزارش پزشکی مدرن، خبرگزاری خبرنگاران- دراگان اسکوچیچ سرمربی تیم ملی ایران درباره بازی تیمش مقابل کره جنوبی صحبت هایی کرد.

اسکوچیچ: برای بازی با کره جنوبی انگیزه های زیادی داریم

به گزارش خبرنگاران، سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: خوشبختانه تمام بازیکنان آماده بازی هستند و مصدوم نداریم و همه چیز را برای دیدار با کره جنوبی فراهم کردیم. دراگان اسکوچیچ در نشست خبری پیش از دیدار تیم ملی فوتبال کشورمان و کره جنوبی در مرحله انتخابی جام جهانی 2022 گفت:

بازی خیلی مهمی در پیش داریم. بعد از بازی با امارات انگیزه های زیادی داریم و حتی این انگیزه ها بیشتر هم شده است. برای تیم کره خیلی احترام قائل هستم چون آنها با سازماندهی خوبی در زمین ظاهر می شوند.

اسکوچیچ اضافه نمود:

خوشبختانه تمام بازیکنان آماده بازی هستند و مصدوم نداریم و همه چیز را برای دیدار با کره جنوبی فراهم کردیم. در این چند روز جو خوبی در تیم حاکم شده و برای مسابقه فردا آماده خواهیم بود.

سرمربی تیم ملی کشورمان در مورد اینکه از سبک بازی تیم ملی نقدهای می شود و او با وجود نتایج فوق العاده چه واکنشی به این نقدها دارد گفت:

نمی دانم انتظار هواداران از تیم ملی چیست. ما مقابل امارات بازی خوبی در آن آب و هوا نشان دادیم و برنده شدیم. من فقط می توانم با پیروزی جواب صحبت ها را بدهم.اگر مردم از نتایج راضی نیستند دیگر نمی دانم با 10 پیروزی در مسابقات قبلی باید چه کاری انجام بدهم؟البته هدف مشترک همه ما این است که بازی های بهتری را به نمایش بگذاریم و نتایج خوبی را کسب کنیم.

اسکوچیچ در پاسخ به سوال خبرنگار فارس مبنی بر اینکه هدف وی ارائه بازی های قابل قبول است یا او تنها به فکر کسب پیروزی در مسابقات فکر می کند گفت:

نمی دانم چطور باید جواب این سوال را بدهم؟ ظاهرا ما بازی را مقابل امارات باخته ایم که این سوالات از من پرسیده می شود! ما از 10 بازی گذشته حداکثر امتیازات را کسب کردیم. البته می دانم چرا این سوالات پرسیده می شود، شاید خیلی ها علاقه دارند جایگاه سرمربی تیم ملی را در اختیار داشته باشند و جای من باشند. البته به آنها می گویم زمان مناسبی را برای این موضوع انتخاب نکرده اند.

اسکوچیچ در پاسخ به سوال خبرنگار کره ای مبنی بر اینکه چه بازیکنی از کره نسبت به سایرین خطرناک تر است و دیدگاهش نسبت به آنالیز حریف چیست گفت:

البته در کنفرانس خبری جای آنالیز بازیکنان رقیب نیست ولی تیم کره بازیکنان خوبی دارد و پویایی خوبی از آنها شاهد هستیم. ترجیح می دهم بیشتر از این در مورد تیم حریف صحبت نکنم.

سرمربی تیم ملی کشورمان تاکید کرد:

سون بازیکن خیلی خطرناکی است، او هم پاسور است و هم گل می زند. این بازیکن هر لحظه می تواند ورق را به سود تیمش برگرداند. البته این تیم بازیکنان خیلی خوب دیگری هم در ترکیب دارد.

اسکوچیچ اضافه نمود:

من به تیمم باور دارم و به کاری که ما انجام می دهیم. این اعتماد را در خودمان می بینیم و مطمئن هستم با کسب نتیجه کارمان را به خوبی انجام بدهیم. امیدوارم با صحبت هایی که انجام دادم همه را راضی کرده باشم.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 5 آبان 1400 بروزرسانی: 5 آبان 1400 گردآورنده: diabetesngo.ir شناسه مطلب: 879

به "اسکوچیچ: برای بازی با کره جنوبی انگیزه های زیادی داریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اسکوچیچ: برای بازی با کره جنوبی انگیزه های زیادی داریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید