اختلال سایت سامانه یکپارچه خودرو برطرف شد ، ثبت نام 525 هزار نفر تا این لحظه

به گزارش پزشکی مدرن، مدیرسامانه یکپارچه تخصیص خودرو از رفع شدن اختلال سایت سامانه برای ثبت نام متقاضیان مرحله دوم فروش یکپارچه خودروها در پی رفع مسائل زیرساختی خبر داد.

اختلال سایت سامانه یکپارچه خودرو برطرف شد ، ثبت نام 525 هزار نفر تا این لحظه

به گزارش خبرنگاران، مهدی تقدسی با بیان این مطلب اضافه کرد: بار ترافیکی سایت بالا بود؛ شب گذشته هم اختلال در ثبت سفارش به دلیل یک مسائل زیرساختی بود که برطرف شد. اما به دلیل اینکه از قبل، برخی نتوانسته بودند ثبت نام کنند، همچنان در سامانه بودند و همین بار ترافیکی بالایی بر سامانه ایجاد می کرد؛ بطور مثال برخی ثبت درخواست کرده بودند اما ثبت سفارش خود را نمی توانستند ببینید و همچنان در سایت حضور داشتند و متقاضی خارج نمی شد تا از شرایط خود مطمئن شود. بنابراین ترافیک بالایی در سامانه بود.

مدیر سامانه یکپارچه تخصیص خودرو گفت: اکنون در هریک دقیقه بصورت همزمان 500 نفر در سایت هستند و برای ثبت نام اقدام می کنند. تا پایان شب گذشته 300 هزار نفر ثبت درخواست کرده بودند و از دیشب تا به امروز نیز بالغ بر 200 هزار نفر ثبت نام خود را انجام دادند؛ در مجموع طبق آخرین آمار تا این لحظه 525 هزار نفر پنج اولویت خودرویی خود را ثبت کردند؛ براین اساس دیگر اختلالی وجود ندارد ومتقاضیان می توانند برای ثبت نام خود اقدام کنند.

وی در رابطه با اینکه به برخی از انصرافی های مرحله اول، اجازه ثبت نام در مرحله دوم داده نشده است؛ شرح داد: انصرافی ها اگر تا 20 اردیبهشت ماه انصراف داده باشند و پس از آن برای حساب وکالتی برای مرحله دوم اقدام کرده باشند و بانک اسامی آن ها را برای سامانه ارسال کرده باشد، برای ثبت نام در مرحله دوم مسئله ای نخواهند داشت و می توانند ثبت نام کنند؛ اما برخی متقاضیان به تصور اینکه قبلاً حساب وکالتی داشته اند (برای مرحله اول) و پول خود را برداشت نکرده بودند اما تمایلی به دریافت خودروی در موعد تععیت شده نداشتند، لغو سفارش کرده اما گزینه انصراف از طرح را انتخاب نکرده اند؛ این افراد حتما بایستی انصراف را تایید می کردند. علاوه براین برخی هم حساب وکالتی داشته اند اما در موعد 20 تا 29 اردیبهشت مجدد درخواست به بانک برای بلوکه کردن وجه نداده اند؛ بنابراین جزو اسامی ارسالی بانک ها نیستند؛ فلذا نمی توانند ثبت نام کنند.

تقدسی تاکید کرد: موادی همچون پیام عدم وجود خودرو یک شرکت در یکی از یه طرح عادی، مادران و جایگزینی خودروهای فرسوده نیز در دسته همان اختلال های اولیه و بازه ترافیک سایت بوده است و اکنون مسئله ای وجود ندارد.

گفتنی است گام دوم مشارکت در مرحله دوم فروش یکپارچه خودروها از صبح روز چهارشنبه (سوم خرداد ماه) برای متقاضیان واجد شرایط که در موعد مقرر حساب وکالتی تعریف و وجه لازم را مسدود کرده اند و به تایید بانک و سامانه رسیده باشد، آغاز شد؛ متقاضیان هشت روز (تا چهارشنبه هفته آینده) برای ثبت پنج اولویت خودرویی مورد نظر خود فرصت خواهند داشت.

در این مرحله از فروش خودروها 23 محصول از چهار شرکت سایپا، مدیران خودرو، کرمان موتور و فرداموتورز با قیمت کارخانه ای (مصوب شورای رقابت) عرضه شده است.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 11 خرداد 1402 بروزرسانی: 11 خرداد 1402 گردآورنده: diabetesngo.ir شناسه مطلب: 1297

به "اختلال سایت سامانه یکپارچه خودرو برطرف شد ، ثبت نام 525 هزار نفر تا این لحظه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اختلال سایت سامانه یکپارچه خودرو برطرف شد ، ثبت نام 525 هزار نفر تا این لحظه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید