تور ارزان قطر: هجوم طرفداران استقلال به صفحه العربی قطر

به گزارش پزشکی مدرن، بسیاری از طرفداران استقلال به صفحه باشگاه العربی قطر رفته و بابت جذب فرشید اسماعیلی از این باشگاه تشکر کردند!

تور ارزان قطر: هجوم طرفداران استقلال به صفحه العربی قطر

همراه ما باشید و با تور ارزان قطر از مروارید خلیج فارس دیدن کنید و زیبایی های شهر دوحه را در خاطراتتان ثبت کنید.

یکی از کاربران نوشته ناماعیلی مبارک شما باشد، اما فقط به او پنالتی ندهید!

یکی دیگر از طرفداران استقلال نوشته شما با جذب فرشید ناماعیلی لطف بزرگی به ما کردید که شاید خودتان میزان این لطف را ندانید، اما ما می دانیم چه کار بزرگی انجام داده اید.

بسیاری دیگر از طرفداران استقلال هم بابت جدایی ناماعیلی ابراز خوشحالی نموده اند و البته برخی ها هم برای این بازیکن در تیم جدیدش آرزوی موفقیت داشتند. نظرات استقلالی ها موجب مخالفت بیشتر طرفداران العربی با انتخاب جانشین ایرانی محمدی شده و بسیاری از کاربران قطری، به این انتقال واکنش منفی نشان داده اند.

کاربری به نام عبدالله بن درهم در این خصوص نوشته است: خرید های سایر باشگاه ها را ببینید؛ این هم خرید باشگاه العربی است. به همین علت است که العربی نمی تواند بوی مربع طلایی بالای جدول را هم استشمام کند و به جمع آن ها نمی رسد.

کاربر دیگری به نام محمد قطر در این خصوص در صفحه طرفداران العربی نوشته است: نقدها زیادی از این بازیکن مطرح شده و گفته می گردد بازیکنی ضعیف است.

محمد المنصوری، دیگر کاربر قطری از مسئولین باشگاه العربی قدردانی نموده که به سرعت، جانشینی برای مهرداد محمدی انتخاب نموده اند و برای فرشید ناماعیلی آرزوی موفقیت نموده است.

سلطان الدوساری دیگر کاربر قطری هم نوشت: سطح این بازیکن پایین تر از مهرداد محمدی است، اما امیدواریم برای العربی مفید باشد.

کاربری به نام بوسلطان هم در مورد این انتقال نوشت: باشگاه های دیگر سانتی کاسورلا و خامس رودریگس را جذب می نمایند و باشگاه ما که ادعای رسیدن به کره ماه را دارد، فرشید ناماعیلی را جذب کرد.

یکی دیگر از کاربران طرفدار العربی هم در این خصوص نوشته است: خوب است که بازیکن جانشین را در سریع ترین زمان انتخاب کردید. گفته می گردد این بازیکن، بازیساز است و با حضور او انتظار داریم که هجومی بازی کنیم.

خبرورزشی

منبع: فرارو
انتشار: 19 مهر 1400 بروزرسانی: 19 مهر 1400 گردآورنده: diabetesngo.ir شناسه مطلب: 861

به "تور ارزان قطر: هجوم طرفداران استقلال به صفحه العربی قطر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور ارزان قطر: هجوم طرفداران استقلال به صفحه العربی قطر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید