نظرسنجی فاکس نیوز: بایدن در ایالت های کلیدی از ترامپ پیش است

به گزارش پزشکی مدرن، نظرسنجی جدید در خصوص رقابت های ریاست جمهوری آمریکا از پیش بودن نامزد حزب دموکرات در ایالت های کلیدی این کشور حکایت دارد.

نظرسنجی فاکس نیوز: بایدن در ایالت های کلیدی از ترامپ پیش است

به گزارش خبرگزاری مهر، نظرسنجی جدید فاکس نیوز نشان می دهد که در ایالت های میشیگان، مینه سوتا و پنسیلوانیا که جزو ایالت های کلیدی در انتخابات ریاست جمهوری هستند، آرای جو بایدن بیشتر از آرای دونالد ترامپ است.

بر اساس نتایج این نظرسنجی بایدن از حمایت شدید زنان، رای دهندگان غیر سفیدپوست و کسانی که در مناطق حومه شهر زندگی می کنند، بهره مند است در حالی که ترامپ از عملکرد ناچیز در بین مردان و رای دهندگان سفید رنج می برد.

در روز 29 تیر نیز اعلام شد که در جدیدترین نظرسنجی اجرا شده در میان رای دهندگان آمریکایی که توسط روزنامه واشنگتن پُست و شبکه ای بی سی نیوز اجرا شده، 55 درصد از رای دهندگان آمریکایی گفته اند که در انتخابات ریاست جمهوری ماه نوامبر به جو بایدن نامزد حزب دموکرات، رای می دهند.

بر اساس نتایج این نظرسنجی، فقط 40 درصد از رای دهندگان آمریکایی گفته اند که در انتخابات پیش رو به دونالد ترامپ رئیس جمهور فعلی آمریکا رای می دهند.

در نظرسنجی قبلی که در تاریخ 28 می اجرا شده بود، اختلاف دو نامزد اصلی انتخابات ریاست جمهوری آمریکا 10 درصد بود به طوری که 54 درصد از رای دهندگان بایدن و 44 درصد دیگر ترامپ را به عنوان نامزد برگزیده خود برای انتخابات ریاست جمهوری 2020 آمریکا معرفی کرده بودند.

منبع: عصر ایران
انتشار: 26 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: diabetesngo.ir شناسه مطلب: 175

به "نظرسنجی فاکس نیوز: بایدن در ایالت های کلیدی از ترامپ پیش است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نظرسنجی فاکس نیوز: بایدن در ایالت های کلیدی از ترامپ پیش است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید