مقاله: کاتِماکو مکزیک: پایتخت سحر و جادوگری

به گزارش پزشکی مدرن، جادوی سیاه طی افتتاح مراسمات در مقابل یک ستاره پنج ضلعی که در حال سوختن است انجام می گردد، جایی که حیوانات قربانی و دیگر آیین ها به نام شیطان انجام می شوند. قربانی کردن حیوانات در وراکروس در مکزیک غیرقانونی است، اما هنوز به طور گسترده در مراسمات جادوگری انجام می گردد.

مقاله: کاتِماکو مکزیک: پایتخت سحر و جادوگری

لویی کروز، اِل ایندیو، جادوگر کاتِماکو، در حال ستایش چهار باد، طی شروع مراسمات همایش بین المللی جادوگری است.

زنی در مغازه جادوگری خود در حال پیشگویی آینده، طی همایش سالانه بین المللی جادوگران است. بومیان محلی که به این جادوگری ها اعتقاد دارند، اولین آدینه مارس را شروع سال نو می دانند.

همه ساله در اولین آدینه ماه مارس هزاران نفر برای شرکت در تشریفات، جشن ها و تردستی های جادویی یا همایش بین المللی ساحران، به این شهر عجیب سرازیر می شوند، به امید این که تنها ذره ای از جادوی سفید یا حتی جادوی سیاه زندگی آن ها را بهتر کند.

این جا زنی را می بینید که درحال رد شدن از کنار تمثال های مختلفی از مرگ مقدس است که در یک مغازه جادوگری در طی جشنواره به فروش می رسد.

شکل امروزه سحر و جادو در کاتِماکو ترکیبی از اصول مذهب کاتولیکی و آیین و اعتقادات پیشا اسپانیایی است. ماموران عالی رتبه دولت و گردشگران هرساله از این شهر دیدن می نمایند، به این امید که با یاری بروژو (جادوگر) و چند جادو، زندگی خود را بهبود بخشند .

منبع مقاله: کاتِماکو مکزیک: پایتخت سحر و جادوگری

انتشار: 24 مهر 1400 بروزرسانی: 24 مهر 1400 گردآورنده: diabetesngo.ir شناسه مطلب: 866

به "مقاله: کاتِماکو مکزیک: پایتخت سحر و جادوگری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: کاتِماکو مکزیک: پایتخت سحر و جادوگری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید