فاز اول باغ موزه دفاع مقدس کرمانشاه سال آینده به بهره برداری می رسد

به گزارش پزشکی مدرن، خبرنگاران/کرمانشاه استاندار کرمانشاه گفت: فاز اول باغ موزه دفاع مقدس کرمانشاه با 40 میلیارد تومان اعتبار سال آینده به بهره برداری می رسد.

فاز اول باغ موزه دفاع مقدس کرمانشاه سال آینده به بهره برداری می رسد

جهت دریافت خدمات طراحی محوطه ویلا با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان با سالهای تجربه طراحی معماری و ساخت و مشارکت در پروژه های ساختمانی ویلا و باغ کوچک و بزرگ بهترین انتخاب جهت مشاوره و اجرا میباشد.

هوشنگ بازوند در نشست آنالیز اقدامات اجرا شده برای تسریع در فرایند احداث و عملیات اجرایی باغ موزه دفاع مقدس کرمانشاه، گفت: با احداث این مجموعه فرهنگی امکان آشنایی بیشتر نسل جوان و آینده ایران اسلامی با رشادت­ها، جانفشانی ­ها و ایثار و فداکاری رزمندگان و شهدای دفاع مقدس فراهم می گردد.

وی اضافه نمود: رشادت دلیرمردان و شیرزنان ایران اسلامی در استانی که جنگ تحمیلی در آن شروع و در آن نیز پایان یافت باید در این موزه دفاع مقدس و مرکز فرهنگی که در ابتدای شهر واقع شده است برای گردشگران معرفی و تبیین گردد تا آیندگان بدانند چگونه از این آب و خاک دفاع شد.

بازوند با اشاره به پیگیری مجدانه ومستمر برای جذب اعتبارات این باغ موزه گفت: این مجموعه در 15 هکتار احداث می گردد که با اعتبار دریافتی و با توجه به کوشش های اجرا شده توسط دستگاه های اجرایی برای تکمیل زیرساخت های آب، برق، گاز و دیوارکشی می توانیم امیدوار باشیم با کارجهادی و کوشش مضاعف فاز اول این پروژه در سال 1400 آماده بهره برداری گردد.

استاندار کرمانشاه گفت: برای احداث باغ موزه دفاع مقدس 40 میلیارد تومان اعتبار به بنیاد حفظ آثار و نشرارزش های دفاع مقدس ابلاغ گشته و با توجه اقدامات اجرا شده توسط دستگاه های اجرایی برای تکمیل زیرساخت ها باید سریعاً قرارداد ساخت نیز منعقد گردد.

بازوند در ادامه با اشاره به اینکه استان کرمانشاه 10 هزار شهید والامقام تقدیم انقلاب اسلامی نموده، خاطر نشان ساخت: این طرح بزرگ یکی از عوامل مهم در توسعه فرهنگ ایثار و شهادت است و انتظار داریم بنیاد حفظ آثار و ارزش های دفاع مقدس پیگیری ویژه ای برای تحقق این مهم و ساخت باغ موزه داشته باشد.

بازوند در ادامه به اقدامات اجرا شده برای تکمیل 9 یادمان دیگر در استان اشاره نمود و گفت: با کوشش های سازمان مدیریت برای یادمان شهدای گیلانغرب، مرصاد، ثلاث باباجانی و شهید شیرودی نیز اعتباراتی مصوب شده که با جدیت باید پیگیری گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 21 فروردین 1400 بروزرسانی: 21 فروردین 1400 گردآورنده: diabetesngo.ir شناسه مطلب: 590

به "فاز اول باغ موزه دفاع مقدس کرمانشاه سال آینده به بهره برداری می رسد" امتیاز دهید

1 کاربر به "فاز اول باغ موزه دفاع مقدس کرمانشاه سال آینده به بهره برداری می رسد" امتیاز داده است | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فاز اول باغ موزه دفاع مقدس کرمانشاه سال آینده به بهره برداری می رسد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید