شستا: اظهارات مسئول امور حقوقی فدراسیون فوتبال صحیح نیست، با پرداخت مطالبات، اقدامات قانونی متوقف می گردد

به گزارش پزشکی مدرن، روابط عمومی شستا در مورد پیگیری مطالبات از فدراسیون فوتبال توضیحاتی ارائه داد و اظهارات مسئول امور حقوقی فدراسیون را نادرست خواند.

شستا: اظهارات مسئول امور حقوقی فدراسیون فوتبال صحیح نیست، با پرداخت مطالبات، اقدامات قانونی متوقف می گردد

به گزارش خبرنگاران و به نقل روابط عمومی شستا، شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی پاییز 1398 با استناد به مصوبه ستاد مقابله با تدابیر تحریم ها و به منظور یاری به فدراسیون فوتبال و در راستای منافع ملی کشور، نسبت به پرداخت دو میلیون یورو به فدراسیون فوتبال به عنوان قرض، اقدام کرد.

شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی (شستا) به منظور بازگشت این مبلغ پرداخت شده، یک فقره چک به مبلغ دو میلیون یورو از حساب ارزی فدراسیون فوتبال نزد بانک ملی به سررسید 31 فروردین 1399 دریافت کرد.

از همان زمان و با توجه به اینکه شستا وارد بورس شده بود و پیگیری منافع سهام داران هم جزو اولویت های اقدامات مدیریت شستا نهاده شد، راستا مذاکره و تعامل برای دریافت مبلغ، موازی با اقدامات حقوقی پیش رفت و شستا به منظور صیانت از حقوق چند میلیون سهام دار و ذی نفعان، نسبت به طرح دعوا حقوقی در مراجع قضایی اقدام کرد.

پس از طی مراحل دادرسی با حضور وکلای فدراسیون فوتبال، حکم محکومیت فدراسیون به پرداخت مبلغ دو میلیون یورو بانضمام خسارت تاخیر تادیه و خسارات دادرسی صادر و پس از مضی مواعد قانونی قطعیت یافت.

به همین دلیل، متعاقباً اجراییه صادر و پس از طی شدن تشریفات قانون اجرای احکام مدنی، اموال توقیف شده، کارشناسی، مراتب ابلاغ و اعتراض قانونی طی و آگهی مزایده ساختمان فدراسیون فوتبال صادر شد. تمامی اقدامات انجام شده منطبق بر مُرِّ قانون و به وسیله مراجع قضایی انجام شده است و مطالب اظهار شده از سوی دفتر حقوقی فدراسیون فوتبال صحیح نیست.

شایان ذکر است هر زمان که مطالبات شستا پرداخت گردد تمامی اقدامات قضایی متوقف خواهد شد.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در کانال تلگرامی خبرنگاران بخوانید. (کلیک کنید)

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در کانال اینستاگرامی خبرنگاران بخوانید. (کلیک کنید)

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 18 بهمن 1399 بروزرسانی: 18 بهمن 1399 گردآورنده: diabetesngo.ir شناسه مطلب: 464

به "شستا: اظهارات مسئول امور حقوقی فدراسیون فوتبال صحیح نیست، با پرداخت مطالبات، اقدامات قانونی متوقف می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شستا: اظهارات مسئول امور حقوقی فدراسیون فوتبال صحیح نیست، با پرداخت مطالبات، اقدامات قانونی متوقف می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید