داستان پیچیده دو مهاجمی که یحیی برای پرسپولیس می خواهد

به گزارش پزشکی مدرن، خبرنگاران - با نزدیک شدن به زمان جابجایی زمستانی، تیم ها برای تقویت خودشان در نیم فصل دوم دست به کار شده اند و در این بین، دو تیم مطرح پایتخت یعنی پرسپولیس و استقلال جنب و جوش زیادی در بازار خواهند داشت.

داستان پیچیده دو مهاجمی که یحیی برای پرسپولیس می خواهد

پرسپولیسی ها که پیش از این 4 بار متوالی جام قهرمانی را بالای سر برده اند در نظر دارند با تقویت تیمشان برای نیم فصل دوم، برای پنجمین بار پی در پی هم قهرمان لیگ برتر شوند. در این بین، یحیی گل محمدی فهرست بازیکنان مدنظرش را به باشگاه داده تا راه برای ورود بازیکنان جدید هموار گردد.

از انجا که پرسپولیس در نیم فصل اول از نداشتن مهاجم ششدانگ ضربه خورده دو مهاجم در لیست خرید پرسپولیس دیده می گردد: امین قاسمی نژاد و پیمان بابایی. با وجود آنکه زمزمه هایی مبنی بر خرید این دو بازیکن پیش تر هم حوالی باشگاه شنیده می شد، ولی حالا خبر می رسد کار برای جذب این دو بازیکن چندان ساده نیست.

امین قاسمی نژاد در این فصل در ترکیب شهرخودرو درخشیده و 8 گل هم زده است. مشکل اینجاست که باشگاه شهرخودرو برای صدور رضایت نامه او درخواست 8 میلیارد تومانی داشته است و حتی اگر چانه زنی های پرسپولیس هم نتیجه دهد بعید است رضایتنامه این بازیکن با رقمی زیر 5 میلیارد تومان صادر گردد.

مشکل، اما اینجاست که باشگاه پرسپولیس حاضر نیست چنین رقمی را برای داشتن یک مهاجم 34 ساله بدهد. نکته مهمتر، اما اینکه شهرخودرویی هایی برای اینکه بهانه ای دست قاسمی نژاد برای فسخ یکطرفه قرارداد ندهند، تا به الان 40 درصد دستمزدش را پرداخت نموده اند.

شرایط در خصوص پیمان بابایی، مهاجم درخشان ماشین سازی، برای حضور در پرسپولیس هم مبهم است. این بازیکن که همزمان در فهرست خرید استقلال قرار گرفته یکی از مهره های کلیدی تیمش محسوب می گردد و مسئولان این باشگاه حاضر نیستند به راحتی قید مهاجم 6 گله شان را بزنند. نکته قابل تامل اینکه شنیده ها حاکی از آن است که پیمان بابایی مورد توجه باشگاه تراکتور هم قرار گرفته و ممکن است نیم فصل دوم به این باشگاه برگردد. اگر چنین شایعه ای درست باشد، بعیداست دست یحیی و پرسپولیس به راحتی به این مهاجم برسد.

منبع: فرارو
انتشار: 18 اسفند 1399 بروزرسانی: 18 اسفند 1399 گردآورنده: diabetesngo.ir شناسه مطلب: 522

به "داستان پیچیده دو مهاجمی که یحیی برای پرسپولیس می خواهد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "داستان پیچیده دو مهاجمی که یحیی برای پرسپولیس می خواهد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید