داستان های آخرین روز نقل وانتقالات در باشگاه پرسپولیس

به گزارش پزشکی مدرن، چهارشنبه شب گذشته، عجیب ترین اتفاقاتی که ممکن است برای یک تیم رقم بخورد در پرسپولیس رخ داد. باشگاه که درگیر جذب یک مدافع بود، در نهایت نتوانست به هدفش دست یابد و عیسی آل کثیر که گفته می شد از لیست خارج می گردد، در جمع 18 بازیکن بزرگسال تیم ماند. در این گزارش کوشش می کنیم بخشی از اتفاقات و شایعات چهارشنبه شب را بنویسیم.

داستان های آخرین روز نقل وانتقالات در باشگاه پرسپولیس

تحسین سمیعی به خاطر طاهرخانی

نتیجه مذاکره با شاهین طاهرخانی مدافع استقلال را می دانید. او پس از دو مرتبه مذاکره با باشگاه و کوشش برای رسیدن به پرسپولیس با پیام و پسغام هایی که می فرستاد، در نهایت راهی پیکان شد. عجیب ترین انتقالی که ممکن بود رقم بخورد! گفته می شود باشگاه پرسپولیس تنها 200 میلیون تومان کمتر از پیکان به این بازیکن پرداخت می کرد! گفته می شود او خواسته های اقتصادی عجیبی داشت که جعفر سمیعی و ابراهیم شکوری زیر بار حرف زور این بازیکن نرفتند و در نهایت او را به سمت در خروجی هدایت کردند. در نتیجه، طرفداران واقعی پرسپولیس که شأن و منزلت باشگاه را به جذب بازیکن به هر قیمتی ترجیح می دادند، به تعریف و تمجید از تیم مدیریتی باشگاه در این پرونده پرداختند.

باشگاه بی مدافع ماند؟

البته اقداماتی که مدیریت باشگاه در خصوص طاهرخانی انجام داد، مورد تأیید کادر فنی و به خصوص یحیی گل محمدی هم بود. سرمربی سرخپوشان واکنش های مثبتی به این اتفاق نشان داد و حمید مطهری دستیار گل محمدی نیز در مصاحبه ای گفت: قرار نیست فقط لیست را پر کنیم. بازیکنانی می خواهیم که بتوانند با شرایط باشگاه کنار بیایند و به ما در طول فصل یاری نمایند به همین خاطر، سراغ هر بازیکنی نمی رویم. البته نگرانی طرفداران طبیعی است اما این طور به نظر می رسد که دست باشگاه هم چندان خالی نیست. سیدجلال حسینی و محمدحسین کنعانی زادگان به همراه احسان حسینی و محمد خارکشِ جوان تنها مدافعان میانی تخصصی برای پرسپولیس هستند اما در این پست، چند بازیکن دیگر هم کاندیدا هستند مثل میلاد سرلک و کمال کامیابی نیا. همچنین از اواسط دی، محمد انصاری هم به بازی ها می رسد و شاید از هفته ششم یا هفتم، شرایط پرسپولیس دگرگون شود. با این حساب، تیم تا اوایل زمستان با همین ترکیب پیش می رود اما بعد از آن، شرایط بهتر خواهد شد.

مذاکره با 7 بازیکن؟

اما به چهارشنبه گذشته بازگردیم. در آن شب، جدا از اخبار رسمی، کلی شایعه هم به رسانه ها و خبرنگاران رسید. یکی از این شایعات، مذاکره همزمان با هفت مدافع برای حضور در پرسپولیس بود. گویا شکوری مشغول آنالیز شرایط ایمان سلیمی، شاهین طاهرخانی، امیر طاهر، فرشاد فرجی، علی عبدا...زاده، محمد طیبی و حجت حق وردی بود اما در این بین تنها طاهرخانی آزاد بود که باشگاه شروطش را نپذیرفت و رفتنی شد. باقی گزینه ها نیز نتوانستند از باشگاه خود فسخ قرارداد بگیرند و به همین علت زمینه حضورشان در پرسپولیس مهیا نشد.

دغدغه ها می آیند

به هر حال پرسپولیس با همین بازیکنان به لیگ بازمی شود و امروز مقابل صنعت نفت آبادان به میدان می رود. یحیی گل محمدی با حضور یک مدافع میانی جدید، شرایط بهتری پیدا می کرد و دستش برای ایجاد تغییرات باز بود ولی در شرایط فعلی، همه چیز دچار تغییر شده و او باید حداقل تا نیم فصل، با همین تیم ادامه دهد. طبیعی است در طول فصل، دغدغه های بیشتری بیاید و اوضاع تغییر کند ولی فعلاً، پرسپولیس همینی هست که هست!

منبع: خبرورزشی

منبع: فرارو
انتشار: 1 دی 1399 بروزرسانی: 1 دی 1399 گردآورنده: diabetesngo.ir شناسه مطلب: 375

به "داستان های آخرین روز نقل وانتقالات در باشگاه پرسپولیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "داستان های آخرین روز نقل وانتقالات در باشگاه پرسپولیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید