خبر خوش نوبخت برای پرستاران کرونا ، حقوق فوق العاده در راه است؟

به گزارش پزشکی مدرن، رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: خوشبختانه در بودجه 99 این امکان قانونی وجود دارد که برای پرداخت فوق العاده کرونا اقداماتی را انجام دهیم. در حال حاضر دستور العمل آن در حال تدوین است.

خبر خوش نوبخت برای پرستاران کرونا ، حقوق فوق العاده در راه است؟

به گزارش خبرنگاران به نقل از مهر، محمدباقر نوبخت، رئیس سازمان برنامه و بودجه در لایو اینستاگرامی خود گفت: خوشبختانه در بودجه 99 این امکان قانونی وجود دارد که برای پرداخت فوق العاده کرونا اقداماتی را انجام دهیم. دستور العمل آن در حال تدوین است و به زودی پرستاران عزیز ان شاءالله آثارش را خواهند دید.

وی ادامه داد: برای حل مسائل جامعه پرستاری در ابتدا باید بنده بدانم که چه مسائلی برای این قشر وجود دارد. لایو اینستاگرام فرصت خوبی را فراهم نموده است تا بتوانم از مطالب و مسائل پرستاران مطلع شوم و من از این جامعه به جهت انتقال مسائلشان قدردان هستم.

رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: مجدداً با تشکل های پرستاری مانند نظام پرستاری، آزمایشگاهیان بالینی و… جلسه خواهیم گذاشت و اگر نکته ای وجود دارد که هنوز مطرح نشده است از آن طریق می توانند به من منتقل نمایند.

وی اضافه نمود: برای افزایش و ادامه استخدام پرستاران نیز با توجه به تأیید سازمان استخدامی و اداری مبنی بر احتیاج به پرستار، ما از آن امکان بودجه ای استفاده خواهیم کرد تا با تجهیز بیمارستان های جدید به استخدام پرستار بپردازیم.

نوبخت گفت: از جامعه پرستاری درخواست دارم که در هفته آینده تمام خواسته هایشان را به تشکل ها منتقل نمایند و آنها در جلسه مطرح نمایند.

وی در انتها گفت: تمام کوشش ما این است که مسائلی که پرستاران در قالب کامنت می نویسند مرتفع کنیم و اگر هدف دیگری داشتیم سراغ لایو نمی رفتیم. امیدوارم بعد از جلسه ای که با تشکل های پرستاری خواهیم داشت، پرستاران محترم به جهت تحقق آنها اعلام رضایت نمایند.

  • خبر خوش به بازنشستگان | زمان اجرای افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی
منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 5 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: diabetesngo.ir شناسه مطلب: 7

به "خبر خوش نوبخت برای پرستاران کرونا ، حقوق فوق العاده در راه است؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبر خوش نوبخت برای پرستاران کرونا ، حقوق فوق العاده در راه است؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید