ویزای آمریکا: خزانه داری آمریکا گفت اعمال تحریم ها چالش های پیش بینی نشده ایجاد کرد

به گزارش پزشکی مدرن، تهران- خبرنگاران- معاون وزیر خزانه داری امریکا چهارشنبه شب گفت که تحریم ها گرچه موفقیت هایی برای دستیابی به اهداف درپی داشته اما چالش های پیش بینی نشده ای را نیز ایجاد نموده است.

ویزای آمریکا: خزانه داری آمریکا گفت اعمال تحریم ها چالش های پیش بینی نشده ایجاد کرد

اگر علاقمند به دریافت خدمات قیمت ویزای آمریکا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم تور آمریکا از نیویورک، واشنگتن، لس آنجلس، سان فرانسیسکو و لاس وگاس دیدن کنید و بهترین تجربه سفر را داشته باشید.

به گزارش خبرنگاران از رویترز، به دنبال جلسه والی آدیمو با انجمن صنعت اوراق بهادار و بازارهای مالی، وزارت خزانه داری آمریکا در بیانیه ای خاطرنشان کرد که دولت بایدن هزینه ها و مزایای تحریم های مالی را ارزیابی می نماید تا اطمینان حاصل کند که آنها یک ابزار قوی و قابل اجرا در سیاست خارجی هستند.

وی اضافه کرد: تحریم ها برای حل امنیت ملی و چالش های مالی بین المللی به ابزار اولیه تبدیل شده اند.

معاون وزیر خزانه داری آمریکا ادامه داد : از آنجا که ایالات متحده با تغییر نظم بین المللی روبرو است و با توجه به این که آنها برای سال ها و دهه های آینده همچنان گزینه قوی و قابل توجهی برای سیاست گذاران به حساب می آید، وزارت خزانه داری در حال ارزیابی هزینه ها و مزایای استفاده از تحریم ها در هر مورد است.

دولت ترامپ در مدت چهارسال ریاست جمهوری برای پیشبرد سیاست های یکجانبه گرایانه خود تحریم های ظالمانه ای علیه ایران، کوبا، ونزوئلا و کره شمالی اعمال کرد.

جو بایدن رییس جمهوری آمریکا نیز در حالی که تنها 120 روز از شروع دولت وی می گذرد مانند دولت پیشین برای پیشبرد سیاست های آمریکا از اعمال تحریم ها استفاده نموده و هفته گذشته دولت وی تحریم هایی را به بهانه های واهی علیه روسیه اعمال کرد.

منبع: ایرنا
انتشار: 16 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 16 اردیبهشت 1400 گردآورنده: diabetesngo.ir شناسه مطلب: 633

به "ویزای آمریکا: خزانه داری آمریکا گفت اعمال تحریم ها چالش های پیش بینی نشده ایجاد کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ویزای آمریکا: خزانه داری آمریکا گفت اعمال تحریم ها چالش های پیش بینی نشده ایجاد کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید