حمیداوی: یک دقیقه هم بازداشت نبودم، پرسپولیس پولی به ما نداده است

به گزارش پزشکی مدرن، مالک باشگاه شهر خودرو مشهد شایعه بازداشت خود را تکذیب کرد.

حمیداوی: یک دقیقه هم بازداشت نبودم، پرسپولیس پولی به ما نداده است

به گزارش خبرنگاران، فرهاد حمیداوی درباره مسائلی که پیرامون مالکیت باشگاه شهر خودرو ایجاد شده گفت: مسائلی برای یکی از شرکت های زیرمجموعه هلدینگ شهر خودرو به وجود آمد و حاشیه هایی درست کرد. با این حال فوتبال ارتباطی به کار مالی نداشت و شرایط رو به بهبود است.

وی در خصوص انتقال امتیاز شهر خودرو که مهدی رحمتی و احسان اصولی آن را اعلام کردند، گفت: دوست دارید مالکیت را انتقال دهیم؟ من امروز اصولی را دیدم و باید جلو برویم تا ببینیم خدا چه می خواهد.

مالک باشگاه شهر خودرو در خصوص شایعه بازداشت خود و شایعه سفر به باکو توضیح داد: این موضوع قابل استعلام است. بحمدالله یک دقیقه هم بازداشت نبودم و این مشکل در یک شرکت زیرمجموعه شهر خودرو ایجاد شد. شرکت شهر خودرو مسئله ای نداشت و این حواشی به خاطر عدم تحویل خودروی شرکت ریگان بود. امیدوارم خودروهای مردم را بدهند و ماجرا ختم به خیر گردد.

حمیداوی درباره بدهی باشگاه پرسپولیس به شهر خودرو گفت: متأسفانه از چند باشگاه طلبکاریم و پول خود را نگرفتیم. باشگاه پرسپولیس هم پولی به ما نداده است. قرارداد ما با این باشگاه (بر سر انتقال یحیی گل محمدی) 6 میلیارد تومان بود که کمیته شرایط هم رأیی در این باره صادر نموده است. باید ببینیم خدا چه می خواهد.

وی درخصوص مذاکره با جعفر سمیعی برای حل این مشکل گفت: دوستان قول هایی دادند و باید ببینیم چه می گردد.

مالک باشگاه شهر خودرو در خصوص فعالیت این باشگاه در جابجایی زمستانی و احتمال جدایی امین قاسمی نژاد گفت: در سه، چهار روز آینده تصمیمات جدی تری می گیریم و اتفاقات خوبی می افتد. تا این لحظه هیچ تصمیمی برای جدایی قاسمی نژاد نگرفته ایم.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در صفحه اینستاگرامی خبرنگاران بخوانید. (کلیک کنید)

حمیداوی درباره شکایت 400 هزار دلاری میروسلاو اسلاووف از شهر خودرو توضیح داد: آقای بختیاری زحمت وکالت موضوع را کشید. مبلغ شکایت 400 هزار دلار نیست و 50 هزار دلار است. این بازیکن ایران را ترک کرد و چک او صادر شده بود. ما به دادگاه CAS شکایت کردیم.

وی درخصوص واگذاری مالکیت باشگاه گفت: یک هفته پیش عزیزان تصمیم گرفتند. متأسفانه به خاطر عدم تحویل خودروها توسط شرکت ریگان خودرو، می خواستند تصمیماتی بگیرند که هنوز اتخاذ نشده است. کمیته ای برای حل مسائل گذاشتیم که وطنخواه هم عضو آن بود.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 2 فروردین 1400 بروزرسانی: 2 فروردین 1400 گردآورنده: diabetesngo.ir شناسه مطلب: 552

به "حمیداوی: یک دقیقه هم بازداشت نبودم، پرسپولیس پولی به ما نداده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمیداوی: یک دقیقه هم بازداشت نبودم، پرسپولیس پولی به ما نداده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید