حاشیه های دستگیری آقازاده جنجالی

به گزارش پزشکی مدرن، ساشا سبحانی، در مادرید دستگیر شد. خبر کوتاه بود، اما برای آن دسته از کاربران فضای مجازی و حتی دنبال کنندگان صفحه اش که دل خوشی از رفتارهای غیراخلاقی و نامتعارف این آقازاده پرحاشیه در اینستاگرام نداشتند، خبر راضی کننده ای بود و آرزو کردند به ایران استرداد گردد.

حاشیه های دستگیری آقازاده جنجالی

به گزارش گروه حوادث خبرنگاران از روزنامه جام جم، با این که ساشا سبحانی با ارسال استوری سعی کرد، خبر دستگیری اش را تکذیب کند اما مدارک قضایی و پلیسی نشان می دهد او دستگیر و با قرار وثیقه آزاد شده است.

ماجرای دستگیری ساشا سبحانی از این قرار است که پلیس اینترپل ایران که از مدت ها پیش فعالیت های غیرقانونی و غیراخلاقی سبحانی را زیر نظر گرفته بود، برای او اعلان قرمز صادر و درخواست استرداد او به ایران را بیان کرد.

با صدور اعلان قرمز، پلیس اسپانیا نیز وارد عمل شد و او را در خانه اش دستگیر کرد. پس از دستگیری، یک روزنامه اسپانیایی از دستگیری او اطلاع داد و بسیاری از کاربران صفحه مجازی سبحانی از دستگیری او ابزار خشنودی کردند.

ساعاتی پس از اعلام این خبر، سبحانی صبح دیروز یک استوری کوتاه از خود در صفحه اش منتشر و در حالی که سعی می کرد خونسردی اش را حفظ کند به دنبال کنندگانش گفت افراد بسیاری به او پیغام داده و در خصوص دستگیری اش سؤال نموده اند که سبحانی نیز در پاسخ گفت این ادعاها صحت ندارد و ماجرای دستگیری او حاشیه ای بیش نیست.

سبحانی در شرایطی در اتاق خوابش ماجرای دستگیری را تکذیب کرد که آنالیز های جام جم نشان می دهد، ماجرای دستگیری او صحت دارد و ساعاتی پس از دستگیری و با تسلیم وثیقه از زندان آزاد شده است.

بر همین اساس مقرر است، پلیس اینترپل ایران، مدارک و اسناد اتهامی سبحانی را به دادگاه اسپانیا ارسال نموده و دادگاه نیز پس از آنالیز مدارک اتهامی، رای خود را مبنی بر استرداد یا عدم استرداد او به ایران را صادر کند. قاضی دادگاه به ساشا اخطار داده حق ندارد تا زمان معین و تکلیف از مادرید خارج گردد.

پیش از سبحانی نیز، خبر بازداشت و استرداد پویان مختاری، یکی دیگر از شاخ های اینستاگرامی مستقر در ترکیه و گرداننده سایت توسط پلیس اینترپل ایران به کشور مطرح شد که منابع رسمی آن را تایید نکردند.

نام ساشا سبحانی، اولین بار سال 91 و زمانی سر زبان ها افتاد که پس از درگیری با فردی در یک پارتی شبانه، به جرم قتل بازداشت اما پس از مدتی و به دلیل عدم اثبات اتهام و مدارک ناکافی آزاد شد.

آنچه که باعث شد نام سبحانی بیش از گذشته در فضای مجازی مطرح گردد، تصاویر و فیلم های دوگانه ای بود که از او منتشر می شد.

در برخی تصاویر، او گاهی با ظاهری مذهبی دیده می شد اما در بسیاری تصاویر دیگر، روابط غیراخلاقی، کشتی، هواپیمای شخصی و خودروهای میلیاردی اش را به رخ دنبال کنندگانش می کشید.

بسیاری از کاربران می گویند او با تبلیغ سایت شرط بندی و بالا کشیدن پول شرکت کنندگان در سایت توانسته ثروت و امکانات بی حد و حصری برای خود فراهم کند، اما سبحانی مدعی است از 15 سالگی وارد بازار کار شده و هر آنچه که به دست آورده، نتیجه زحمات خودش است و دوستان نزدیکش شاهد این ادعا هستند!

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 14 اسفند 1399 بروزرسانی: 14 اسفند 1399 گردآورنده: diabetesngo.ir شناسه مطلب: 512

به "حاشیه های دستگیری آقازاده جنجالی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حاشیه های دستگیری آقازاده جنجالی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید